Rzeszów – sklep meblowy

MEBLEX
ul. Tadeusza Rejtana 49A
35-326 Rzeszów
tel.: +48 17 857 93 96

Meble Krysiak – odwiedź nasz salon meblowy w Rzeszowie:

MEBLEX – ul. Tadeusza Rejtana 49A

 

Jesteśmy polską, rodzinną firmą. Działamy już od 1990 roku. Mamy ogromne doświadczenie w produkcji stylowych i funkcjonalnych mebli z drewna. W naszej ofercie wybierzesz meble do salonu dziennego, meble do sypialni, meble gabinetowe oraz meble do przedpokoju.

Inne salony z meblami Krysiak w województwie

Wysoka jakość drewna i precyzja wykończenia

Jak produkujemy nasze meble? Mamy rzemieślnicze podejście, jak w tradycyjnej manufakturze, czyli ważne są dla nas dokładność, najwyższa staranność oraz cierpliwość. Wykorzystujemy również najnowocześniejsze technologie obróbki drewna, umożliwiające osiągnięcie ogromnej precyzji. Wybieramy tylko najwyższej klasy materiały. Potrafimy wydobyć i utrwalić jego naturalne piękno, podkreślając m.in. jego unikatową strukturę i usłojenie.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom meble wyjątkowo trwałe i bardzo solidne, które przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji będą służyły im przez dziesiątki lat.

 

Ponadczasowe wzornictwo przekonuje

Jakie kolekcje proponujemy? To na przykład meble w stylu śródziemnomorskim (prowansalskim), meble rustykalne, meble klasyczne w formie, a także meble nowoczesne i minimalistyczne. Regularnie wprowadzamy do oferty nowości, w tym nowe kolekcje. Każdą z nich projektuje nasz własny zespół. Niezależnie od kolekcji, Meble Krysiak zawsze wyróżniają się elegancką linią i dopracowanymi detalami, takimi jak frezy, wycięcia, żłobienia czy drewniane zaowalenia. To nasz znak firmowy i powód do dumy.

 

Wybierz meble do Twojego domu

W naszej ofercie znajdziesz meble takie jak rozkładany stół do jadalni (np. stół z wkładem motylkowym), razem z kompletem stylowych krzeseł, wygodne łóżko do sypialni oraz praktyczne szafy do sypialni, z możliwością samodzielnego doboru liczby i rodzaju skrzydeł drzwiowych. Co jeszcze oferujemy? M.in. eleganckie stoliki kawowe, szafki nocne, wieszaki do przedpokoju, a także lustra, biurka do gabinetu, biblioteki, szafki RTV czy winiarki. Proponujemy również stylowe meble z podświetlanymi witrynami.

W każdej z naszych kolekcji można znaleźć kilkadziesiąt różnego rodzaju mebli, dzięki czemu łatwo można umeblować różne wnętrza. Co istotne, meble są dostępne w różnorodnych wariantach kolorystycznych, to m.in.: antyczny dąb, olej naturalny, bursztyn czy meble białe. Stosujemy również innowacyjną, specjalnie opracowaą technikę postarzania mebli, co pozwala nam uzyskać dodatkowe warianty kolorystyczne: dąb postarzany oraz biały postarzany.

Zdrowy klimat we wnętrzach jest dla nas najważniejszy. Dlatego do wykończenia mebli stosujemy wyłącznie ekologiczne, przyjazne dla zdrowia użytkowników woski, bejce, oleje i lakiery.

Bardzo ważna jest dla nas również funkcjonalność. Nasi projektanci biorą pod uwagę wszystko, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu mebli.

 

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak w salonie meblowym MEBLEX w Rzeszowie. Zapraszamy!