Chojnice – sklep meblowy

KLEO
ul. Kasztanowa 4
89-600 Chojnice
tel.: +48 52 395 50 90

Meble Krysiak – partnerski salon meblowy w Chojnicach:

KLEO – ul. Kasztanowa 4

 

Wybierz meble z wysokiej jakości drewna, wykonane z niezwykłą precyzją, trwałe i praktyczne.

Naszą specjalnością są stylowe, autorskie kolekcje, wyróżniające się elegancką linią. Wśród kolekcji Mebli Krysiak znajdują się m.in. meble rustykalne, meble w stylu śródziemnomorskim czy meble nowoczesne. Stale wprowadzamy do oferty nowe kolekcje.

Poznaj Meble Krysiak

Jesteśmy polską, rodzinną firmą. Działamy nieprzerwanie od 1990 roku. Przez ten czas zdobyliśmy  uznanie klientów, co jest dla nas najważniejszym powodem do dumy.

 

Wybierz meble do swojego domu

W naszych kolekcjach można znaleźć meble do różnych pomieszczeń, np. szafy do pokoju dziennego, szafy do sypialni albo do przedpokoju. Proponujemy też meble do jadalni, w tym duże rozkładane stoły biesiadne, doskonałe na rodzinne spotkania, a także komfortowe łóżka, stoliki kawowe, ławy, szafki RTV, wysokie i niskie komody, meble gabinetowe, meble z podświetlanymi witrynami oraz wiele innych stylowych modeli.

Do wyboru jest szeroka paleta wariantów kolorystycznych, co ułatwia umeblowanie wnętrz zgodnie z indywidualnym pomysłem. To m. in. dąb antyczny, dąb postarzany, olej naturalny, bursztyn, meble białe czy meble białe postarzane. Dostępne są również różne rozmiary mebli, dopasowane do współczesnych wnętrz.

 

Dowiedz się, jak produkujemy meble

Wybieramy materiał tylko wysokiej klasy. Wytwarzając meble łączymy rzemieślnicze podejście z wykorzystaniem nowoczesnych, zaawansowanych technologii i metod obróbki drewna. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wydobyć z tego materiału jego naturalne piękno, eksponując dopracowane detale. Meble produkujemy w oparciu o własne projekty, dzięki czemu każda nasza kolekcja jest niepowtarzalna.

Nasi projektanci zawsze dbają również o to, by meble były jak najbardziej funkcjonalne i spełniały oczekiwania użytkowników.

 

Poznaj ofertę Mebli Krysiak w Chojnicach. Zapraszamy do salonu meblowego Kleo!