Przemyśl – sklep meblowy

HEBAN ELITE
ul. Zyblikiewicza 9
37-700 Przemyśl
tel.: +48 16 678 72 62

Meble Krysiak – partnerski salon meblowy w Przemyślu:

HEBAN ELITE – ul. Zyblikiewicza 9

 

Znajdziesz u nas stylowe, precyzyjnie wykonane i solidne meble z drewna.

Proponujemy własne, autorskie kolekcje – meble do pokoju dziennego, meble do sypialni, meble do przedpokoju oraz meble gabinetowe.

Jesteśmy polską, rodzinną firmą. Działamy nieprzerwanie od 1990 roku. Przez ten czas zdobyliśmy  uznanie klientów, co jest dla nas najważniejszym powodem do dumy.

 

Dowiedz się, jak wytwarzamy meble

Wykorzystujemy wyłącznie wybrane, wysokiej jakości drewno. Rzemieślniczą dokładność i staranność z powodzeniem łączymy z nowoczesnymi technologiami. Nasze doświadczenie sprawia, że potrafimy wydobyć naturalne właściwości, wygląd i charakter tego materiału. Można się o tym przekonać oglądając z bliska meble z naszych kolekcji.

Każda kolekcja Mebli Krysiak to dzieło naszego zespołu projektantów. Dbają o to, by elegancki styl zawsze łączyć z funkcjonalnością mebli.

 

Wybierz meble najlepsze do Twojego domu

Znajdziesz u nas duży wybór modeli i rozmiarów mebli – w każdej kolekcji kilkadziesiąt modeli, co pozwoli urządzić każde wnętrze. Docenią to nie tylko osoby meblujące mieszkanie lub dom od podstaw, lecz każdy, komu zależy na spójnej oraz stylowej aranżacji.

Jakie meble znajdziesz w naszej ofercie? Wybierzesz u nas na przykład duży, rozkładany stół do jadalni (w sam raz na spotkania rodzinne), razem z kompletem stylowych krzeseł, szafę do sypialni (z możliwością indywidualnego doboru liczby i rodzaju skrzydeł drzwiowych), wygodne łóżko do sypialni, komody różnej wielkości i do różnych pomieszczeń, biurko, przyjemny stolik kawowy, bibliotekę, winiarkę albo szafkę RTV. W naszych kolekcjach znajdują się również meble z podświetlanymi witrynami.

Oferujemy szeroki wachlarz wariantów kolorystycznych mebli. To m. in. dąb antyczny, dąb postarzany, olej naturalny, bursztyn, meble białe czy meble białe postarzane.

 

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak. Serdecznie zapraszamy do salonu meblowego HEBAN ELITE w Przemyślu!