Poznań – sklep meblowy

MEBLOMODA
ul. Malwowa 140
60-185 Skórzewo
tel.: +48 61 894 66 06

DOMAR
ul. Szczawnicka 4
60-479 Poznań
tel.: +48 61 848 58 63

BAZAR
ul. Dziadoszańska 10
61-248 Poznań
tel.: +48 61 653 12 20

Meble Krysiak – zapraszamy do trzech partnerskich salonów meblowych w Poznaniu:

MEBLOMODA – ul. Malwowa 140 (Skórzewo; salon jest zlokalizowany tuż obok poznańskiego Osiedla Kwiatowego)

CENTRUM MEBLOWE DOMAR – ul. Szczawnicka 4 (Poznań-Podolany; dojazd do ul. Szczawnickiej od strony centrum ul. Lutycką)

BAZAR – ul. Adama Kręglewskiego 9 (dawniej ul. Dziadoszańska 10; Poznań-Żegrze)

Jesteśmy polską firmą rodzinną. Działamy już od 1990 roku. Cieszymy się, że przez ten czas zapracowaliśmy na zaufanie i uznanie ze strony klientów.

Meble z wysokiej jakości drewna i autorski, dopracowany design. 

Proponujemy spójne kolekcje – meble do pokoju dziennego, meble do sypialni, meble do przedpokoju oraz meble gabinetowe.

 

Poznaj nasz standard produkcji

Pierwszorzędna jakość pracy naszych rzemieślników sprawia, że Mebel Krysiak wyróżniają się perfekcyjnie wykonanymi detalami, jak frezy, wycięcia, żłobienia czy kształty owalne. Przekonują wyglądem eksponującym autentyczne piękno naturalnego drewna. Wystarczy przyjrzeć się dokładniej i dotknąć powierzchnię mebli, by zobaczyć, że każdy z nich jest niepowtarzalny.

Wykorzystujemy również zaawansowane, nowoczesne technologie, pozwalające osiągnąć precyzję na jeszcze wyższym poziomie.

Zdrowie to wartość, którą stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego w produkcji mebli wykorzystujemy wyłącznie takie woski, bejce, oleje i lakiery, które są ekologiczne i przyjazne, a równocześnie gwarantują oczekiwaną przez użytkowników wytrzymałość i trwałość.

Meble wytwarzamy wyłącznie z pierwszorzędnych materiałów. Oferujemy meble piękne i trwałe, które przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji zachowają swój wspaniały wygląd oraz właściwości przez dziesięciolecia.

 

Dowiedz się, jak projektujemy meble

W ofercie Mebli Krysiak znajdują się meble w stylu retro, meble w stylu prowansalskim czy meble rustykalne. Proponujemy również wzornictwo minimalistyczne i meble w stylu nowoczesnym. Wybór jest więc bogaty i otwiera duże możliwości. Co ważne: meble drewniane nigdy nie wyjdą z mody i pasują do każdego stylu aranżacji wnętrz.

Dysponujemy własnym zespołem doświadczonych projektantów, którzy opracowują każdą kolekcję Mebli Krysiak. Inspirują się przede wszystkim klasycznymi formami, choć można u nas znaleźć również niekonwencjonalne rozwiązania. Nasze meble wyróżniają się estetyką dopracowaną w każdym detalu oraz eleganckimi liniami.

Dobre wzornictwo to nie tylko estetyka, lecz również funkcjonalność. Przykładamy do tego dużą wagę. Nasi projektanci biorą pod uwagę wszystkie elementy, które mają znaczenie w codziennym użytkowaniu meble, wybierając sprawdzone rozwiązania.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować klientom autorskie, wysokiej klasy wzornictwo. Stale wzbogacamy ofertę o nowości, w tym również nowe kolekcje.

 

Wybierz meble dla siebie

Szukasz pięknych, trwałych i praktycznych mebli z drewna? Poznaj naszą ofertę. Znajdziesz w niej funkcjonale meble zaprojektowane z myślą o różnych wnętrzach. Na przykład stoły do jadalni są dostępne w różnych rozmiarach (najbardziej popularnych i dobrze dopasowanych do współczesnych wnętrz), do wyboru są m.in. duże stoły rozkładane, doskonałe w przypadku spotkań w większym gronie, np. rodzinnych. Wybierzesz również łóżko do sypialni i szafkę nocną, a w ofercie mamy też duże szafy do sypialni. Możesz indywidualnie wybrać liczbę i rodzaj skrzydeł drzwiowych (może być to np. duże lustro).

W naszych kolekcjach znajdziesz również wiele innych stylowych mebli: komody do pokoju dziennego, szafy do przedpokoju, zgrabne stoliki kawowe, różnego rodzaju ławy, szafkę RTV, wieszak do przedpokoju, winiarkę, bibliotekę lub biurko do gabinetu. Proponujemy również szykowne i praktyczne meble z podświetlanymi witrynami. Wybór jest więc naprawdę szeroki!

Meble w naszych kolekcjach zaprojektowane są tak, by łatwo było dopasować ich rozmiary czy docelowy wygląd do swoich potrzeb i pomysłu na aranżację.

 

Znajdziesz różne warianty kolorystyczne

Kolorystyka mebli odgrywa pierwszoplanową rolę, ponieważ ma bardzo duży wpływ na atmosferę we wnętrzach. Znajdziesz u nas meble z jasnego drewna oraz meble z ciemnego drewna. Do wyboru jest ciekawa kolorystyka, m.in.: dąb antyczny, bursztyn, meble białe oraz olej naturalny. Stosujemy również innowacyjne metody wykończenia, jak na przykład specjalistyczną technikę postarzania mebli, która daje unikatowy efekt estetyczny i cieszy się coraz większą popularnością. Proponujemy m.in. białe meble postarzane albo w kolorze dąb postarzany.

 

Dlaczego meble z drewna?

Przede wszystkim dlatego, że jest to materiał najzdrowszy, naturalny, od razu kojarzący się z domem, wprowadzający do wnętrz przyjemny klimat i po prostu powszechnie lubiany. Poza tym, dobrze zaprojektowane i wykonane meble z drewna mają uniwersalny charakter. Sprawdzają się w różnych aranżacjach wnętrz i pozostają na czasie niezależnie od zmieniających się trendów.

To wszystko powoduje, że w przypadku mebli drewno już tradycyjnie pozostaje materiałem pierwszego wyboru.

 

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak. Serdecznie zapraszamy do naszych partnerskich sklepów meblowych w stolicy Wielkopolski!