Piła – sklep meblowy

WPHW HERMES
ul. Drygasa 6
64-920 Piła
tel.: +48 67 351 73 35

Meble Krysiak – odwiedź nasz partnerski salon meblowy w Pile:

WPHW HERMES – ul. Drygasa 6 (sklep znajduje się bezpośrednio przy ulicy i dysponuje wygodnym parkingiem)

 

Już od 1990 roku wytwarzamy wysokiej jakości meble z drewna. W stylowy sposób urządzisz z nami pokój dzienny, sypialnię, przedpokój czy gabinet.

 

Umebluj wnętrza w spójny sposób

Każda z naszych kolekcji składa się z kilkudziesięciu modeli. Są utrzymane w spójnej stylistyce, a do wyboru jest wiele wariantów kolorystycznych, w tym dąb antyczny, olej naturalny, bursztyn, meble białe, a także meble białe postarzane i dąb postarzany.

Znajdziesz u nas np. szafy do sypialni (moduły ułatwiają dobór właściwego rozmiaru, a także rodzaju skrzydeł drzwiowych), stół do pokoju dziennego (również duży stół rozkładany), komplet krzeseł do jadalni, szafy do pokoju dziennego, komody w kilkudziesięciu wariantach, a także praktyczną ławę, zgrabny stolik kawowy, szafkę nocną, biurko i inne meble gabinetowe, szafkę RTV, jak również meble do przedpokoju (w tym wieszaki, szafy czy lustra).

 

Dbamy o autorski design

Oferujemy dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, kompletne kolekcje. Znajdziesz u nas meble klasyczne, meble w stylu prowansalskim, meble rustykalne, jak również meble nowoczesne. Każdą kolekcję opracowują nasi doświadczeni projektanci. Zawsze dbają o klasyczne proporcje, eleganckie formy, jak również bardzo praktyczne, sprawdzone rozwiązania. Regularnie wprowadzamy do oferty nowości, w tym również całkowicie nowe kolekcje.

 

Łączymy tradycję i nowoczesność

Wystarczy dokładniej przyjrzeć się naszym kolekcjom, by zwrócić uwagę na interesujące, dopracowane z niezwykłą starannością detale. Wytwarzając meble kierujemy się sztuką tradycyjnego rzemiosła, opierającego się na dokładności, cierpliwości i doświadczeniu. Z powodzeniem wykorzystujemy również zaawansowane oraz innowacyjne technologie, gwarantujące precyzję obróbki drewna na jeszcze wyższym poziomie.

Do wykończenia mebli stosujemy tylko ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery. Wybieramy przy tym materiały najbardziej trwałe i już dobrze sprawdzone.

Do produkcji używamy drewna wyłącznie z najwyższej półki, co zapewnia nadzwyczajną trwałość mebli. Możemy zapewnić, że przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji zachowają swoje właściwości i wspaniały wygląd przez dziesiątki lat, nie tracąc swojego niepowtarzalnego wdzięku, ciesząc domowników oraz przyciągając uwagę gości.

 

Dlaczego warto wybrać meble z drewna? 

Przede wszystkim dlatego, że jest to materiał przyjazny, od razu kojarzący się z domem, powszechnie lubiany, a także zdrowy i wprowadzający do wnętrz dobry klimat. Wszystko to sprawia, że drewno niezmiennie cieszą się ogromnym powodzeniem. Co również ważne, dobrze zaprojektowane i znakomicie wykonane meble z drewna nie poddają się żadnym modom i mają ponadczasowy charakter!

 

Jeśli szukasz pięknych, trwałych i funkcjonalnych mebli do jadalni, mebli do sypialni, mebli do przedpokoju lub mebli gabinetowych, zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak. Nasz partnerski salon meblowy w Pile zaprasza!