Leszno – sklepy meblowe

EWRO
ul. Jana Dekana 10
64-100 Leszno
tel.: +48 65 526 67 67

EWRO
Al. Konstytucji 3 Maja 5
64-100 Leszno
tel.: +48 65 511 46 68

Meble Krysiak – odwiedź nasze partnerskie salony meblowe w Lesznie. Znajdują się w dwóch lokalizacjach:

EWRO – al. Konstytucji 3 Maja 5

EWRO – ul. Jana Dekana 10

 

Stylowe i praktyczne meble z drewna. Dopracowane, autorskie kolekcje oraz duży wybór modeli.

Wysoka jakość wykończenia i ponadczasowe wzornictwo 

Zastanawiasz się, jakie meble wybrać, by w jednym stylu urządzić różne pomieszczenia w swoim mieszkaniu lub domu? W centrum naszej uwagi znajdują się najwyższa jakość wykonania mebli oraz autorskie, ponadczasowe wzornictwo. Każda kolekcja Mebli Krysiak jest dziełem naszych doświadczonych i kreatywnych projektantów. Inspiracje czerpią przede wszystkim z klasycznych proporcji, proponując równocześnie stylowe akcenty nadające kolekcjom niepowtarzalny charakter.

Wśród naszych kolekcji proponujemy m.in. meble w stylu prowansalskim, meble rustykalne, Shabby Chic, jak również meble minimalistyczne, w stylu nowoczesnym. Jesteśmy przekonani, że dobrze zaprojektowane i wykonane meble z drewna są ponadczasowe i odnajdują się właściwie w każdym stylu aranżacji wnętrz.

 

Znajdź meble dla siebie

Wybierzesz u nas na przykład stół do jadalni, szafy do sypialni, komfortowe łóżka, stoliki kawowe, krzesła do jadalni (w tym również w kompletach dopasowanych do konkretnych kolekcji), różnego rodzaju ławy, wysokie lub niskie komody, szafy do pokoju dziennego, szafy do przedpokoju, wieszak do przedpokoju, jak również szafkę RTV, winiarkę, bibliotekę lub biurko do gabinetu. W niektórych kolekcjach proponujemy również szykowne i praktyczne meble z podświetlanymi witrynami. Wybór jest więc naprawdę szeroki!

Meble z naszych kolekcji są dostępne w rozmiarach dobrze dopasowanych do współczesnych wnętrz. Do wyboru jest również szeroka paleta kolorystyczna, w tym m.in. dąb antyczny, olej naturalny, bursztyn oraz meble białe, a także meble postarzane. Bogaty wybór modeli i wariantów mebli sprawia, że znajdziesz w naszych kolekcjach meble do różnych wnętrz. Dzięki temu, w sposób spójny i harmonijny urządzisz pokój dzienny, sypialnię, gabinet czy przedpokój.

 

Poznaj Meble Krysiak

Działamy już od 1990 roku, pozostając polską, rodzinną firmą. Najwyższe standardy produkcji, dopracowany design i jakość wykonania mebli to nasze znaki firmowe. Wytwarzając meble wykorzystujemy tylko pierwszorzędne drewno. Wysokiej klasy materiał daje gwarancję jakości i trwałości mebli. Z powodzeniem łączymy wartości cechujące tradycyjne rzemiosło z zaawansowanymi, nowoczesnymi technologiami. Do wykończenia mebli stosujemy tylko zdrowe i ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery. Regularnie wprowadzamy do naszej oferty nowe, autorskie kolekcje.

Cieszymy się, że nasze podejście znalazło uznanie wśród klientów. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy im zaoferować meble trwałe, piękne i bardzo funkcjonalne.

 

Serdecznie zapraszamy do naszych partnerskich salonów meblowych w Lesznie! Możesz tam osobiście przyjrzeć się naszym meblom, dotknąć ich powierzchni i przekonać się o praktycznych rozwiązaniach.