Meble Krysiak - Salon meblowy Łódź

EMPIR
ul. Wigury 21
90-319 Łódź
tel.: +48 42 636 48 75

MEBLOO
ul. Wydawnicza 1/3
92-333 Łódź
tel.: +48 42 233 43 00

SOL-POL
ul. Kasprzaka 3
91-078 Łódź
tel.: +48 42 612 18 22

Meble Krysiak – odwiedź nasze partnerskie salony meblowe w Łodzi

Zapraszamy do naszych trzech partnerskich salonów meblowych w Łodzi:

SOL-POL – ul. Kasprzaka 3 (Stare Polesie)

MEBLOO – ul. Wydawnicza 1/3 (dojazd od al. Marszałka Józefa Piłsudskiego lub od al. Marszałka Edwarda Śmigłego Rydza)

EMPIR – ul. Wigury 21 (salon zlokalizowany między ulicami Jana Kilińskiego oraz Henryka Sienkiewicza)

 

Meble z drewna – autorski design, stylowe kolekcje, wysokiej jakości materiały, wykończenie z dbałością o każdy detal

 

Proponujemy autorskie, spójne kolekcje

Wybierzesz u nas eleganckie i praktyczne meble do jadalni, meble do sypialni, meble gabinetowe oraz meble do przedpokoju. Dzięki temu można w stylowy sposób umeblować różne pomieszczenia, zyskując spójną aranżację wnętrz. Ucieszy to na pewno nie tylko te osoby, które akurat meblują swój dom lub mieszkanie od podstaw.

 

Nasz design przekonuje

Wśród naszych kolekcji znajdują się na przykład meble rustykalne, meble w stylu prowansalskim, meble klasyczne, a także meble nowoczesne, w tym również minimalistyczne w formie. Efektowne, a równocześnie ciekawe wzornictwo jest dla nas powodem do dumy. Opracowuje je doświadczony zespół projektantów Mebli Krysiak, którzy inspirują się przede wszystkim klasycznymi liniami i proporcjami. Regularnie wprowadzamy do naszej oferty nowości, w tym całkowicie nowe kolekcje.

 

Wybierz meble dla Ciebie

W naszej ofercie znajdują się meble takie jak: rozkładany stół do jadalni, komfortowe łóżka do sypialni, krzesła do jadalni (dostępne w różnorodnych kompletach), różnego rodzaju i różnej wielkości ławy, szafy do przedpokoju, szafy do pokoju dziennego, komody do różnych pomieszczeń (wysokie lub niskie), funkcjonalny wieszak do przedpokoju, biurko gabinetowe, szafka nocna, okrągły lub prostokątny stolik kawowy, jak również winiarka, biblioteka, szafka RTV, lustro czy półka wisząca. W niektórych kolekcjach oferujemy również meble z witrynami, w tym również z witrynami podświetlanymi.

Wiemy, że kolorystka meble wpływa na atmosferę we wnętrzach, a klienci chcą mieć w tym względzie możliwość dużego wyboru. Dlatego wykańczamy nasze meble w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych. Są to m.in.: dąb postarzany, bursztyn, olej naturalny czy meble białe.

Przywiązujemy dużą wagę do tego, by nasze meble były jak najbardziej funkcjonalne, co docenia się w ich codziennym użytkowaniu. Nasi projektanci wybierają najlepsze, sprawdzone rozwiązania. Na przykład stół do jadalni można wybrać z jedną, a nawet większą liczbą wkładek motylkowych, umożliwiających jego rozłożenie stosownie do okoliczności.

Oferujemy meble w różnych rozmiarach. Są dostosowane do współczesnych wnętrz, co dodatkowo ułatwia dobór odpowiednich modeli. Szeroki wybór wariantów mebli, pod względem kolorystki oraz rozmiarów, otwiera duże możliwości urządzenia wnętrz w jednolitym stylu, a przy tym w zgodzie z indywidualnymi upodobaniami i potrzebami.

 

Poznaj nasze techniki wykonania i wykończenia mebli

Kluczowe jest dla nas rzemieślnicze podejście. Dzięki temu nasze meble wyróżniają się detalami wykonanymi po mistrzowsku i z nadzwyczajną precyzją. To sprawia, że meble są wyjątkowe również w dotyku. Z rzemieślniczymi technikami łączymy zaawansowane, nowoczesne technologie obróbki drewna. Wszystko to sprawia, że potrafimy odsłonić i wydobyć z drewna jego naturalne piękno.

Wystarczy dokładniej przyjrzeć się powierzchni mebli, by zauważyć akcenty ukazujące autentyczną historię drewna, z którego zostały wykonane. Możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że każdy meble z naszych kolekcji jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Wykorzystujemy również specjalistyczne sposoby wykończenia, jak na przykład innowacyjną technikę postarzania mebli, która daje unikatowy efekt estetyczny i cieszy się coraz większą popularnością (oferujemy meble białe postarzane oraz w kolorze dąb postarzany).

Do produkcji meble wybieramy tylko wysokiej klasy drewno, dające gwarancję znakomitych właściwości oraz długowieczności.

 

Meble w zdrowym wydaniu

Dlaczego warto wybrać meble z drewna? To materiał przyjazny, od razu kojarzący się z domem, powszechnie lubiany, a także zdrowy, wprowadzający do wnętrz dobry klimat. To powoduje, że meble z drewna niezmiennie cieszą się ogromnym powodzeniem.

Wiemy, że zdrowa atmosfera w domowych wnętrzach, w których spędzamy przecież bardzo dużo czasu, to sprawa bardzo istotna. Dlatego do wykończenia naszych mebli stosujemy wyłącznie ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery. Wybieramy przy tym materiały bardzo trwałe.

Wszystko to sprawia, że wytwarzamy meble piękne, zdrowe i solidne, które przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji będą służyły użytkownikom przez dziesiątki lat.

 

Meble Krysiak – jesteśmy polskim producentem mebli z tradycją sięgającą 1990 roku. Powodem do dumy jest dla nas fakt, że przez ten czas wypracowaliśmy sobie markę i uznanie wśród klientów. Od początku pozostajemy firmą rodzinną.

 

Zapoznaj się z kolekcjami Mebli Krysiak. Serdecznie zapraszamy do sklepów meblowych w Łodzi!