Meble Krysiak - Salon meblowy Kraków

MIX MEBLE
ul. Wadowicka 8A
30-415 Kraków
tel.: +48 12 269 06 11

Meble Krysiak – odwiedź nasz partnerski salon meblowy w Krakowie:

MIX MEBLE – ul. Wadowicka 8A (Kraków Bonarka; dojazd do salonu meblowego jezdnią ul. Wadowickiej w kierunku centrum)

 

Meble z drewna – wysokiej klasy desing, standardy zgodne ze sztuką tradycyjnego rzemiosła, najwyższej jakości, zdrowe materiały

Tradycja i nowoczesność

Pozostajemy wierni rzemieślniczemu podejściu: meble wykonujemy starannie, skrupulatnie i pieczołowicie. Jesteśmy przekonani, że najdrobniejsze detale odgrywają często pierwszoplanową rolę. Dzięki temu nasze meble wyróżniają się zarówno pod względem estetycznym, jak i w dotyku. Odzwierciedlają naturalny urok autentycznego drewna. Na powierzchni mebli można zauważyć akcenty ukazujące autentyczną historię drewna, z którego zostały wykonane. Możemy więc z pełnym przekonaniem powiedzieć, że każdy meble z naszych kolekcji jest jedyny w swoim rodzaju.

Wykorzystujemy również zaawansowane, nowoczesne technologie obróbki drewna, zapewniające poziom precyzji na jeszcze wyższym poziomie. Stosujemy także specjalistyczne sposoby wykończenia, jak na przykład innowacyjną technikę postarzania mebli, która daje unikatowy efekt estetyczny i cieszy się coraz większą popularnością.

Wytwarzając meble korzystamy wyłącznie z pierwszorzędnego drewna, gwarantującego oczekiwane przez klientów właściwości, w tym długowieczność.

 

Wysokiej klasy wzornictwo

Jesteśmy przekonani, że eleganckie linie i klasyczne proporcje to ponadczasowe wzornictwo. To punkt wyjścia dla naszych doświadczonych projektantów. Chcemy wyraźnie podkreślić, że każda kolekcja w ofercie Mebli Krysiak jest projektem autorskim, a przez to niepowtarzalnym. Wysokiej klasy design to jeden z naszych filarów.

Proponujemy różnorodne kolekcje, m.in.: meble w stylu prowansalskim, meble minimalistyczne i w stylu nowoczesnym, meble rustykalne, jak również meble postarzane (białe oraz w kolorze dębu). Regularnie wprowadzamy do oferty nowości, w tym również całkowicie nowe kolekcje.

Nasi projektanci dbają również o to, by meble były jak najbardziej funkcjonalne. Doświadczenie pozwala im wybierać rozwiązania, które najlepiej sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

 

Meble dla Twojego domu

Przygotowaliśmy szeroką i różnorodną ofertę. Dzięki temu umeblujesz u nas różne wnętrza swojego domu lub mieszkania. Proponujemy meble do jadalni, w tym rozkładane stoły (z wygodnym stołem motylkowym), komplety stylowych krzeseł, wysokie lub niskie komody, różnego rodzaju ławy czy eleganckie stoliki kawowe. Znajdziesz u nas meble sypialni takie jak łóżko, szafa czy szafka nocna. Szafy do sypialni można skonfigurować samodzielnie, to znaczy dobrać liczbę i rodzaj skrzydeł drzwiowych. Dzięki temu jest możliwość dopasowania wyglądu i rozmiaru szafy do powierzchni sypialni oraz oczywiście własnych potrzeb.

Wybierzesz również niezwykle przydatne meble do przedpokoju, jak na przykład wieszak, komodę, szafę czy lustro. W naszej ofercie znajdują się także meble gabinetowe, w tym zgrabne biurka, a także szafki RTV, biblioteki czy winiarki. W niektórych kolekcjach proponujemy również eleganckie i praktyczne meble z podświetlanymi witrynami.

Dobór rozmiarów mebli w naszej ofercie został starannie przemyślany. Wszystkie modele (kilkadziesiąt w każdej kolekcji) są zaprojektowane z myślą o współczesnych wnętrzach.

Znajdziesz u nas meble z jasnego drewna oraz meble z ciemnego drewna. Paleta kolorystyczna jest bardzo ciekawa, a jednocześnie sprawdzona. To m.in. dąb antyczny, bursztyn, olej naturalny czy meble białe.

Wszystko to sprawia, że urządzisz pokój dzienny, sypialnię, przedpokój czy gabinet w jednym stylu, ale zgodnie z własnym pomysłem na aranżację.

 

Wybierz zdrowy klimat

Nie ma wątpliwości, że warto wybrać meble z drewna. Przede wszystkim dlatego, że jest to materiał przyjazny, od razu kojarzący się z domem, powszechnie lubiany, a także zdrowy, wprowadzający do wnętrz dobry klimat. To powoduje, że meble z drewna niezmiennie cieszą się ogromnym powodzeniem. Co więcej, odnajdują się w bardzo różnych stylach aranżacji wnętrz – od rustykalnych, przez skandynawski, po nowoczesne, a nawet industrialne czy soft-loftowe.

Wiemy, że zdrowa atmosfera w domowych wnętrzach, w których spędzamy przecież bardzo dużo czasu, to sprawa bardzo istotna. Dlatego do wykończenia naszych mebli stosujemy wyłącznie ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery. Wybieramy przy tym materiały bardzo trwałe.

Naszym klientom możemy zaoferować meble zdrowe, trwałe i z charakterem, które cieszą pięknym wyglądem i funkcjonalnością. Przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji będą służyły użytkownikom przez dziesiątki lat.

 

Meble Krysiak – Jesteśmy polską, rodzinną firmą, producentem mebli drewnianych z wieloletnimi tradycjami. Z powodzeniem działamy już od 1990 roku. Największym powodem do dumy jest dla nas fakt, że przez ten czas wypracowaliśmy sobie solidną markę, zyskując zaufanie i uznanie wśród klientów.

 

Zapoznaj się z kolekcjami Mebli Krysiak. Serdecznie zapraszamy do salonu meblowego MIX MEBLE w Krakowie!