Meble Krysiak - Salon meblowy Zielona Góra

WOMAG
ul. Trasa Północna 3
65-001 Zielona Góra
tel.: +48 68 329 39 30

Meble Krysiak – salon meblowy w Zielonej Górze

WOMAG – ul. Trasa Północna 3 (Osiedle Zdrojowe, dojazd od ul. Zdrojowej)

 

Działamy od 1990 roku – mamy ogromne doświadczenie w produkcji pięknych, solidnych i niezwykle praktycznych mebli z drewna. Oferujemy spójne kolekcje – meble do salonu dziennego, meble do sypialni, meble do przedpokoju, meble gabinetowe.

 

Wybierz wysokiej jakości meble z drewna

W naszej ofercie znajdziesz meble takie jak rozkładany stół do jadalni, razem z kompletem stylowych krzeseł, wygodne łóżko do sypialni oraz szafy do sypialni, stolik kawowy, szafka nocna, wieszak do przedpokoju, a także lustro, biurko do gabinetu, a także winiarka, biblioteka, szafka RTV czy meble z podświetlanymi witrynami.

Duży wybór rodzajów mebli sprawia, że w spójny sposób umeblujesz różne pomieszczenia swojego mieszkania lub domu. Na przykład modułowa budowa szaf sprawia, że łatwo dopasujesz wymiary mebla do wnętrza. Możesz również samodzielnie skonfigurować wygląd oraz liczbę skrzydeł drzwiowych, zgodnie ze swoimi potrzebami i upodobaniami.

Nasi projektanci przykładają dużą wagę do funkcjonalności mebli, zwracając uwagę na najdrobniejsze elementy. Dzięki temu meble są bardzo praktyczne, dopasowane do współczesnego stylu życia i przyjazne w codziennym użytkowaniu.

 

Poznaj kolekcje Mebli Krysiak

Proponujemy meble w stylu prowansalskim, meble rustykalne lub nowoczesne, w tym klasyczne w formie lub z niekonwencjonalnymi rozwiązaniami. Każda z naszych kolekcji to autorskie, niepowtarzalne dzieło naszego zespołu projektantów.

Każda z naszych kolekcji składa się z kilkudziesięciu różnego rodzaju mebli. Co dla wielu klientów jest bardzo ważne, są dostępne w różnorodnych wariantach kolorystycznych: to m. in. antyczny dąb, dąb postarzany, olej naturalny, bursztyn, meble białe czy białe meble postarzane.

Stale wprowadzamy nowe kolekcje. Nasi projektanci pozostają jednak wierni zasadzie, by tworzyć meble o eleganckich, klarownych liniach. Jesteśmy przekonani, że dobrze zaprojektowane i wykonane meble z drewna są ponadczasowe i odnajdują się właściwie w każdym stylu aranżacji wnętrz.

 

Dowiedz się, jak wytwarzamy meble

Meble produkujemy z rzemieślniczą dokładnością i precyzją. Wykorzystujemy również zaawansowane technologicznie sposoby obróbki drewna. Dzięki temu nasze meble wyróżniają się starannie dopracowanymi detalami, które wpływają na ich wyjątkowy wygląd i dodają im wartości.

Wykorzystujemy również specjalistyczne sposoby wykończenia, jak na przykład innowacyjną technikę postarzania mebli, która przynosi bardzo ciekawe efekty i przyciąga uwagę.

Do wykończenia mebli stosujemy wyłącznie ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery. Wiemy, że zdrowa atmosfera w domowych wnętrzach, w których spędzamy przecież bardzo dużo czasu, to sprawa bardzo istotna.

Wszystko to sprawia, że wytwarzamy meble piękne, zdrowe i solidne, które przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji będą służyły przez dziesiątki lat.

 

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak w salonie meblowym WOMAG w Zielonej Górze. Zapraszamy!