Meble Krysiak - Salon meblowy Olsztyn

ELŻBIETA
ul. Jerzego Burskiego 1
10-686 Olsztyn
tel.: +48 89 543 17 07

ELŻBIETA
ul. Pstrowskiego 31
10-686 Olsztyn
tel.: +48 89 533 89 74

W Olsztynie są zlokalizowane trzy sklepy partnerskie Mebli Krysiak. Znajdują się w salonach meblowych Elżbieta przy: ul. Jerzego Burskiego 1, ul. Pstrowskiego 31 oraz ul. Pstrowskiego 21.

Wybierz stylowe meble z drewna 

W wymienionych salonach znajdziesz kompletne kolekcje – meble do pokoju dziennego, meble do jadalni, meble do sypialni, meble gabinetowe, jak również do przedpokoju. Wybierzesz tu solidne, piękne i bardzo funkcjonalne stoły z drewna – zarówno mniejsze, jak i biesiadne, wygodne i eleganckie łóżka, praktyczne szafy albo komody. Jakość i precyzja wykonania gwarantują, że nasze meble są długowieczne i niepowtarzalne.

 

Odkryj nasze kolekcje

Dbamy o autorski design każdej naszej kolekcji. Proponujemy m.in. meble w stylu śródziemnomorskim lub rustykalnym, wykonane przy użyciu naszej unikatowej techniki postarzania drewna. Oferujemy również kolekcje mebli w stylu nowoczesnym, wyróżniające się dopracowaną formą i gustowną linią. Wśród naszych kolekcji znajdziesz meble, dzięki którym stworzysz swoją wymarzoną aranżację.

 

Praktyczne meble z drewna

Każda nasza kolekcja ma swój własny urok, ale w jednym pozostają podobne – oferują funkcjonalne, przyjazne dla użytkowników rozwiązania oraz proporcje dopracowane z najwyższą starannością. Znajdziesz tu biurko gabinetowe, winiarkę, wieszak do przedpokoju, półkę wiszącą, stolik nocny, ławę, łóżko do sypialni, krzesła do jadalni, jak również meble z podświetlanymi witrynami, stół do jadalni z wkładem motylkowym, szafkę na sprzęt elektroniczny, bibliotekę i wiele innych mebli niezbędnych w każdy domu. Szukasz np. szafy do sypialni? Do wyboru masz kilka kolekcji oraz bogatą i różnorodną kolorystykę. Modułowa budowa szaf sprawia, że łatwo dopasujesz wymiary mebla do wnętrza, a wygląd skrzydeł drzwiowych do swoich upodobań. Każda z naszych kolekcji składa się z kilkudziesięciu różnych mebli i umożliwia spójne umeblowanie domu.

 

Poznaj Meble Krysiak

Naszym znakiem firmowym są starannie wykonane, dopracowane w najdrobniejszych detalach, bardzo trwałe meble drewniane (w tym z litego drewna), eksponujące naturalne piękno tego materiału. Łączymy rzemiosło najwyższej próby i zaawansowaną technikę obróbki drewna. Stosujemy tylko ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery. Nasze meble wykonujemy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Prawdziwe drewno daje jedyne w swoim rodzaju wrażenie autentyczności i wnosi do wnętrz przyjazną atmosferę.

Duże znaczenie ma dla nas oryginalne wzornictwo, dzięki temu każda nasza kolekcja ma niepowtarzalny charakter. Dysponujemy własnym działem projektowym, który łączy ogromne doświadczenie z otwartością na trendy oraz oczekiwania klientów.

 

Nasze partnerskie salony meblowe w Olsztynie zapraszają! Odwiedź jeden z nich i wybierz meble, które będą cieszyć przez długie lata.

Pełną ofertę naszych mebli znajdziesz również na stronie internetowej Mebli Krysiak.

 

Meble Krysiak to polska, rodzinna firma, z wieloletnimi tradycjami, sięgającymi 1990 roku.