Salony firmowe

Meble Krysiak
Salon meblowy Strzałków

Meble Krysiak Salon meblowy Radomsko

Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Strzałkowie.
Prezentujemy dla Państwa pełną ofertę Mebli Krysiak.
W salonie można również zakupić wypoczynki wiodących marek oraz materace.

 

 

 

 

 

 

 

Specjalnie wyselekcjonowane gatunki drewna są podstawą tworzonych przez nas kolekcji mebli. Z niebywałą starannością podchodzimy do każdego z projektów, chcąc zapewnić klientom produkty wyróżniające się perfekcją wykonania dostrzegalną w każdym, najdrobniejszym detalu. Odwiedź nasz salon meblowy w Radomsku i poznaj propozycje na zmianę oblicza Twojego wnętrza.

Naszą inspiracją jest piękno natury. To z niej czerpiemy to, co najlepsze i wyjątkowe. W kolekcji Mebli Krysiak odnajdziesz kunszt wykonania, którego owocem są funkcjonalne, komfortowe i wyjątkowe w swej stylistyce produkty na miarę współczesnych nurtów w architekturze wnętrz.

Sklep meblowy Strzałków – poznaj nasze wyjątkowe kolekcje mebli

Szlachetność drewna jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Dlatego do rąk naszych odbiorców trafiają egzemplarze jedyne w swoim rodzaju. Podczas realizacji każdego projektu zachowujemy cechy drewna – jego usłojenie, przebarwienia i pęknięcia – aby zatrzymać ich naturalność w każdej kolekcji wychodzącej z naszej pracowni.

Sklep z meblami Radomsko

Każda kolekcja charakteryzuje się typowymi dla siebie cechami. MORENO to połączenie drewnianych oklein i elementów litego drewna doskonale komponujących się z towarzyszącymi im szklanymi witrynami i półkami oraz aluminiowymi detalami. Dyskretne, punktowe światło zamontowane wewnątrz szafek dodatkowo wniesie do pomieszczenia aurę intymności. MORENO z jednej strony jest powrotem do stylistyki z lat ubiegłego wieku, z drugiej zaś nie można oprzeć się wrażeniu, że kolekcja z powodzeniem przełamuje tamtejsze trendy i wpisuje się w zupełnie nowy, świeży i ponadczasowy styl.

SELENE to popis kunsztu mistrzów rzemiosła stolarskiego i wykorzystanie do maksimum potencjału każdego egzemplarza dostępnego w tej kolekcji. Meble charakteryzują się dość wyrazistymi geometrycznymi wycięciami w części frontowej. Delikatna, miła w dotyku powierzchnia każdego z produktów jest efektem odpowiednio dobranych narzędzi i technologii obróbki drewna. Kolekcję wyróżnia subtelne wzornictwo i brak dodatków w postaci uchwytów – miejsca, w których z reguły one występują, zostały zastąpione żłobieniami.

Chcesz poznać więcej inspiracji? Wybierz sklep meblowy i sprawdź nasze wyjątkowe kolekcje.

Eleganckie i ponadczasowe meble Strzałków – ile kosztują?

Wysublimowane wzornictwo i nieprzemijalny styl to domena kolekcji dostępnych w ofercie Mebli Krysiak. Chcesz poznać ceny naszych produktów? Skontaktuj się z nami i zapytaj o wycenę – koszt każdego egzemplarza zależy m.in. od gatunku drewna wykorzystanego podczas produkcji oraz od technologii jego obróbki. Polub profil Facebook i poznaj nasze nowości. Zapytaj o dostępność kolekcji w wybranym przez Ciebie salonie firmowym.

Jelenia Góra salon

Zacznij żyć w zgodzie z naturą. Odwiedź nasz salon meblowy Strzałków

Meble Krysiak to producent mebli, którego projekty łączą w sobie naturalność i ponadczasowy charakter. Stworzone z poszanowaniem przyrody są nieodzownym elementem tych przestrzeni, które potrzebują harmonii. Naturalna, ciepła barwa drewna wniesie do wnętrza spokój i stworzy przytulny klimat, kojąc Twoje zmysły. Zapoznaj się z propozycjami i odwiedź firmowy salon meblowy w Radomsku – zobacz, gdzie znajdziesz nasze partnerskie sklepy meblowe.

Szukasz inspiracji? Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej na temat poszczególnych kolekcji. Poczuj bliskość natury we własnym domu. Odnajdź harmonię dzięki meblom wykonanym z naturalnego drewna.