Meble Krysiak - Salon meblowy Nowy Sącz

GALERIA MEBLI PYKA
ul. Piramowicza 15
33-300 Nowy Sącz
tel.: +48 18 547 02 30

Meble Krysiak – partnerski salon meblowy w Nowym Sączu

GALERIA MEBLI PYKA – ul. Piramowicza 15

Poznaj Meble Krysiak

Już od 1990 roku wytwarzamy stylowe, trwałe i niezwykle praktyczne meble z drewna. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysokie standardy produkcji oraz ciekawe i eleganckie wzornictwo. Kolekcje projektuje nasz własny, bardzo doświadczony zespół. Do oferty regularnie wprowadzamy ciekawe nowości. Uznanie ze strony klientów jest dla nas najważniejszym powodem do dumy.

 

Pierwszorzędne materiały i precyzyjne wykończenie 

Meble wytwarzamy wyłącznie z wybranej, najlepszej klasy drewna. Wypracowaliśmy własny standard produkcji: z powodzeniem łączymy rzemieślniczą dokładność i staranność z nowoczesnymi, zaawansowanymi technologiami obróbki drewna. Wszystko to sprawia, że potrafimy wydobyć i utrwalić niezakłócone piękno naturalnego drewna. Do wykończenia stosujemy tylko ekologiczne, przyjazne materiały.

 

Jakie meble oferujemy?

Proponujemy eleganckie kolekcje – meble do pokoju dziennego, meble do sypialni, meble gabinetowe oraz meble do przedpokoju. Wybierzesz u nas m.in. szafę do sypialni, komodę do salonu, rozkładany stół do jadalni, razem z kompletem krzeseł, zgrabny stolik kawowy, praktyczne i piękne biurko, a także szafkę RTV, winiarkę czy biblioteką oraz wiele innych stylowych mebli, w tym również meble z podświetlanymi witrynami.

 

Dobierz kolory i rozmiary 

Zapewniamy szeroki wachlarz modeli mebli oraz wariantów kolorystycznych, m.in.: dąb antyczny, olej naturalny, bursztyn czy meble białe. Stosujemy również specjalnie opracowaną, innowacyjną technikę postarzania mebli. Dzięki temu możemy zaproponować, w przypadku określonych kolekcji, również wykończenie w kolorach antyczny dąb czy biały postarzany.

Rozmiary mebli dopasowujemy do współczesnych wnętrz i potrzeb użytkowników. Nasi projektanci dbają o najbardziej funkcjonalne, sprawdzone rozwiązania.

 

Poznaj ofertę Mebli Krysiak w salonie meblowym GALERIA MEBLI PYKA w Nowym Sączu. Zapraszamy!