Meble Krysiak - Salon meblowy Kielce

SZUMEN Galeria Wnętrz
Ul. Jagiellońska 25
25-608 Kielce

Meble Krysiak – salon meblowy w Kielcach

SZUMEN Galeria Wnętrz – ul. Jagiellońska 25

 

Już od 1990 roku wytwarzamy piękne, trwałe i funkcjonalne meble z drewna. Jesteśmy polską, rodzinną firmą.

Przyjrzyj się i przekonaj do naszych mebli

Wypracowaliśmy wysoki standard produkcji. Wiemy, że wysoka jakość wykonania, wzornictwa oraz samego materiału jest tym, co najlepiej przekonuje klientów do wyboru naszych mebli.

Meble wytwarzamy z nadzwyczajną dokładnością, starannie, skrupulatnie i cierpliwie dopracowując każdy detal, jak frezy, żłobienia czy zaowalenia. Wystarczy przyjrzeć się naszym meblom oraz dotknąć ich powierzchni, by zobaczyć, jak wspaniały efekt przynosi takie podejście, charakterystyczne dla tradycyjnej manufaktury.

 

Dowiedz się, jak wytwarzamy meble

Z rzemieślniczą pasją, bazującą na wieloletnim doświadczeniu, łączymy nowoczesne, zaawansowane technologie obróbki drewna. Przynosi to efekt w postaci mebli, które swoim pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością cieszą naszych klientów przez długie lata, przy właściwej pielęgnacji i konserwacji nie tracąc swego naturalnego wdzięku.

Drewno jest materiałem zdrowym i stwarza we wnętrzach dobrą atmosferę. Dlatego do wykończenia mebli stosujemy wyłącznie ekologiczne, przyjazne dla zdrowia użytkowników woski, bejce, oleje i lakiery.

 

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Meble do pokoju dziennego – w tym rozkładany stół do jadalni (czyli bardzo praktyczny stół biesiadny), komplet krzeseł, dużą komodę, ławę lub stolik kawowy

Meble do sypialni – w tym komfortowe łóżko, szafę lub szafkę nocną.

Meble gabinetowe, w tym biurko, a także meble do przedpokoju, m.in. wysoką komodę, wieszak czy lustro.

Proponujemy też meble z podświetlanymi witrynami, winiarkę, szafkę RTV czy bibliotekę. Wybór jest naprawdę duży!

 

Nasze meble są nie tylko piękne, lecz również bardzo funkcjonalne, co ma ogromne znaczenie w ich codziennym użytkowaniu.

 

Wybierz swój wariant i kolorystykę

Oferujemy różnorodne warianty kolorystyczne mebli, to m.in.: antyczny dąb, olej naturalny, bursztyn czy meble białe. Wykorzystujemy również specjalnie opracowaną, innowacyjną technikę postarzania drewna. Wykończone w ten sposób meble (w kolorach: dąb postarzany oraz biały postarzany) cieszą się coraz większą popularnością.

Zadbaliśmy też o to, by klienci mieli możliwość wyboru rozmiarów mebli, a np. szafa do sypialni lub szafa do pokoju dziennego mają budowę modułową. To znaczy, że można samodzielnie dobrać liczbę i rodzaj skrzydeł drzwiowych, co znacznie ułatwia dopasowanie tego niezbędnego mebla do posiadanej powierzchni i indywidualnych preferencji.

 

Poznaj nasze kolekcje

Znajdziesz u nas stylowe kolekcje, m.in. meble rustykalne, meble w stylu prowansalskim albo meble nowoczesne. Każdą kolekcję tworzy zespół naszych projektantów. Meble Krysiak zawsze wyróżniają się eleganckimi liniami i klasycznymi proporcjami. Regularnie wprowadzamy do oferty nowe kolekcje.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy do salonu meblowego SZUMEN Galeria Wnętrz w Kielcach!