Meble Krysiak - Salon meblowy Koszalin

TROPEX
ul. Szczecińska 5
75-120 Koszalin
tel.: +48 512 327 754

BEST
ul. Poprzeczna 6F
75-841 Koszalin
tel.: +48 94 343 29 27

Meble Krysiak – salony meblowe w Koszalinie

TROPEX – ul. Szczecińska 5 (w pobliżu dworca kolejowego)

BEST – ul. Poprzeczna 6F (niedaleko Ronda Solidarności)

 

Już od 1990 roku wytwarzamy stylowe, solidne i praktyczne meble z drewna. Oferujemy spójne kolekcje – meble do pokoju dziennego, meble do sypialni, meble gabinetowe oraz meble do przedpokoju.

Przyjrzyj się naszej ofercie

Wybierzesz u nas na przykład rozkładany stół do jadalni (z wygodną wkładką motylową), komplet krzeseł do jadalni, zgrabny stolik kawowy (okrągły lub prostokątny), komodę albo praktyczną ławę. Proponujemy również meble takie jak łóżka lub szafy do sypialni (z możliwością doboru liczby i rodzaju skrzydeł drzwiowych), szafki nocne, eleganckie i przyjemne biurka, winiarki, szafki RTV, biblioteki, jak również dodatki: lustro albo wieszak do przedpokoju.

Szeroki wachlarz wariantów kolorystycznych oraz modeli mebli sprawia, że łatwo w jednym stylu umeblować różne pomieszczenia. Jakie kolory są do wyboru? To np. antyczny dąb, meble białe, olej naturalny czy bursztyn. Stosujemy również innowacyjną technikę postarzania drewna. Wykończone w ten sposób meble (w kolorach: dąb postarzany oraz biały postarzany) cieszą się coraz większą popularnością. Rozmiary mebli są w pełni dostosowane do współczesnych wnętrz.

 

Ponadczasowe wzornictwo to nasz znak firmowy

Znajdziesz u nas stylowe kolekcje, m.in. meble rustykalne, meble w stylu prowansalskim, meble w stylu vintage albo meble nowoczesne. Dysponujemy własnym zespołem doświadczonych projektantów, którzy tworzą każdą kolekcję, dopracowując ją w najdrobniejszych szczegółach. Potrafią zachować równowagę pomiędzy najnowszymi trendami a klasyką. Dzięki temu Meble Krysiak zawsze wyróżniają się eleganckimi liniami i znakomitymi proporcjami. Regularnie wprowadzamy do oferty nowe, ciekawe kolekcje.

 

Zajrzyj za kulisy naszego warsztatu

Gdy przyjrzysz się detalom i dotkniesz powierzchni, od razu przekonasz się o wartości naszych mebli. Chętnie przedstawimy nasz standard produkcji: łączymy staranność i dokładność, właściwe dla tradycyjnej manufaktury, z nowoczesnymi technologiami obróbki drewna. Potrafimy wydobyć z tego materiału jego naturalny urok i wdzięk. Każdy nasz mebel jest niepowtarzalny, ponieważ jest w nim zapisana autentyczna historia drewna, z którego został wykonany.

Co bardzo ważne, w produkcji wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiał, zapewniający trwałość mebli na najwyższym poziomie. Dzięki takiemu podejściu, możemy zaoferować naszym klientom meble, które przez długie lata pozostają piękne i funkcjonalne, przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji nie tracąc swego naturalnego wdzięku.

Do wykończenia mebli stosujemy wyłącznie ekologiczne, przyjazne dla zdrowia użytkowników woski, bejce, oleje i lakiery, ponieważ zdrowie jest dla nas najważniejszą wartością.

 

Meble Krysiak – firma rodzinna i polski producent wysokiej jakości mebli z drewna. 

Poznaj naszą ofertę. Zapraszamy do salonów meblowych TROPEX oraz BEST w Koszalinie!