Mielec – sklep meblowy

ALFA
ul. Targowa 3
39-300 Mielec
tel.: +48 17 717 51 18

Meble Krysiak – partnerski salon meblowy w Mielcu

ALFA – ul. Targowa 3

 

Już od 1990 roku wytwarzamy piękne, trwałe i funkcjonalne meble. Wykorzystujemy tylko drewno pierwszorzędnej jakości. Wypracowaliśmy wysokie standardy produkcji, łączące rzemieślniczą pieczołowitość, dokładność i staranność z nowoczesnymi technologiami obróbki. Nasze meble są dopracowane z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów.

Do swojego domu wybierz meble z drewna

Drewno to najbardziej przyjazny, najzdrowszy i bardzo trwały materiał. Wytwarzamy meble tylko z najwyższej jakości, starannie wybranego drewna. Wypracowaliśmy wysokie standardy produkcji: łączymy dokładność i precyzję, typowe dla rzemieślniczego podejścia, z zaawansowanymi technologiami obróbki drewna. Co dla wielu klientów jest bardzo istotne, stosujemy wyłącznie ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery. Dzięki temu możemy zaoferować meble piękne, zdrowe i solidne, które przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji będą służyły przez dziesiątki lat.

 

Ciekawe i spójne wzornictwo

Dysponujemy własnym zespołem doświadczonych projektantów. Nasze kolekcje wyróżniają się elegancką linią i bardzo dobrymi proporcjami mebli. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować klientom autorskie, wysokiej klasy wzornictwo. Stale wzbogacamy ofertę o nowości, w tym również nowe kolekcje.

 

Meble do różnych wnętrz

W naszej ofercie możesz znaleźć meble takie jak komoda do sypialni, wygodne łóżko i szafkę nocną, szafy do różnych pomieszczeń, różne meble do jadalni, w tym stoły (również rozkładane), razem z kompletami krzeseł, ławy czy stoliki kawowe, biurko gabinetowe, meble do przedpokoju, szafkę RTV lub bibliotekę, jak również dodatki: wieszak, lustro czy wiszące półki.

Proponujemy zróżnicowane warianty kolorystyczne, m.in.: antyczny dąb, dąb postarzany, olej naturalny, bursztyn, meble białe czy białe meble postarzane. Rozmiary mebli są w znacznej mierze elastyczne i dostosowane do współczesnych wnętrz.

 

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak w salonie meblowym ALFA w Mielcu. Zapraszamy!