Głogów – sklep meblowy

MERCUS
ul. Mickiewicza 48a
67-200 Głogów
tel.: +48 76 724 83 83

QUERKUS
ul. Gustawa Morcinka 8
67-200 Głogów
tel.: +48 76 833 28 04

Meble Krysiak – zapraszamy do dwóch partnerskich salonów meblowych w Głogowie:

QUERKUS – ul. Stawna 4

MERCUS – ul. Mickiewicza

Działamy już od 1990 roku, pozostając polską, rodzinną firmą. Przez ten czas zyskaliśmy duże uznanie ze strony klientów. Zawsze kierujemy się jasną ideą – tworzymy meble w oparciu o wysokiej klasy design, wyłącznie z najwyższej jakości drewna, a także z nadzwyczajną dbałością o dokładne wykończenie. Dbamy również o zdrową atmosferę we wnętrzach. Dlatego do wykończenia mebli stosujemy tylko ekologiczne, a równocześnie długowieczne woski, bejce, oleje i lakiery.

Ciekawe wzornictwo i znakomita jakość wykończenia

Wśród naszych kolekcji znajdują się na przykład meble rustykalne, meble w stylu prowansalskim, meble klasyczne, a także meble nowoczesne. Każda kolekcja Mebli Krysiak ma swój niepowtarzalny charakter. Uwagę zwracają detale i akcenty wykończenia naszych mebli. Wykonujemy je z ogromną starannością i precyzją. Wiemy, że mają bardzo duże znaczenie dla estetyki oraz trwałości mebli. Regularnie wprowadzamy do oferty nowe kolekcje. Elegancki, autorski desing jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Wybierz meble do swojego domu

Oferujemy szeroką gamę modeli, w tym zróżnicowane rozmiary mebli. Wybierzesz u nas m.in. rozkładany stół do jadalni, razem z kompletami krzeseł, łóżko i szafy do sypialni, komody, stoliki kawowe, różnego rodzaju ławy, szafki RTV, biblioteki i winiarki, meble gabinetowe oraz meble do przedpokoju. Proponujemy też meble z podświetlanymi witrynami oraz meble postarzane. Kolorystyka mebli również jest bogata. Znajdziesz u nas zarówno meble z ciemnego drewna, jak i meble z jasnego drewna. Jakie kolory są dostępne? Wybrać możesz m.in. dąb antyczny, olej naturalny, bursztyn oraz meble białe.

Oferujemy meble stylowe, bardzo trwałe i funkcjonalne, co ma ogromne znaczenie w codziennym użytkowaniu. Dzięki naszym kolekcjom umeblujesz wnętrza w spójnym stylu.

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak w Głogowie. Odwiedź salony meblowe QUERKUS i MERCUS!