Suwałki – sklep meblowy

INTER-MEBLE
ul. Piaskowa 6
16-400 Suwałki
tel.: +48 87 563 01 45

ARO
ul. Waryńskiego 26A
16-400 Suwałki
tel.: +48 726 283 495

Poznaj Meble Krysiak

Jesteśmy polską, rodzinną firmą. Mamy 30 lat doświadczenia w produkcji wysokiej jakości mebli z drewna. Proponujemy spójne kolekcje – meble do jadalni, meble do sypialni, meble gabinetowe, meble do przedpokoju.

 

Meble Krysiak – sklepy meblowe w Suwałkach

Zapraszamy do naszych dwóch partnerskich salonów meblowych:

ARO – ul. Waryńskiego 26A

INTER-MEBLE – ul. Piaskowa 6

Wybierz meble w Twoim stylu

W każdej z naszych kolekcji znajdziesz kilkadziesiąt mebli do różnych pomieszczeń. Meble są dostępne w różnorodnej kolorystyce. Są to m. in. dąb postarzany, antyczny dąb, olej naturalny, bursztyn, meble białe czy białe meble postarzane.

Meble są zaprojektowane w rozmiarach dopasowanych  do współczesnych wnętrz. Dzięki temu umeblujesz swój dom lub mieszkanie w spójny sposób.

W naszej ofercie wybierzesz meble takie jak stół do jadalni, w tym również duży, rozkładany stół biesiadny, szafa do przedpokoju, szafy do pokoju dziennego, szafy do sypialni, komoda do sypialni, funkcjonalny wieszak do przedpokoju, biurko gabinetowe, szafka nocna, elegancki stolik kawowy (okrągły lub prostokątny), winiarka, biblioteka czy meble z podświetlanymi witrynami.

 

Dowiedz się, jak tworzymy wysoką jakość

Dysponujemy własnym zespołem projektantów, dlatego każda kolekcja Mebli Krysiak jest naszym autorskim dziełem. Dopracowane, wysokiej klasy wzornictwo to nasz znak firmowy. Regularnie wprowadzamy do naszej oferty nowe kolekcje.

Również dużą wagę przykładamy do wysokich standardów produkcji. Nasze meble są wykonane z nadzwyczajną dokładnością, starannością i dbałością o detale. Z rzemieślniczymi technikami łączymy zaawansowane, nowoczesne technologie obróbki drewna. To sprawia, że możemy zaoferować naszym klientom meble wyjątkowo piękne i trwałe. Przy odpowiedniej konserwacji i pielęgnacji będą służyć użytkownikom przez dziesiątki lat. Do produkcji mebli wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały oraz tylko ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery.