Salon meblowy – Zamość

JAWOR
ul. Legionów 8
22-400 Zamość
tel.: +48 693 134 693

Meble Krysiak w Zamościu

 

Poznaj kolekcje pięknych i trwałych mebli z wysokiej jakości drewna.

Inne salony z meblami Krysiak w województwie

Oryginalne wzornictwo

Starannie wykonane, dopracowane kolekcje to nasz znak firmowy. Dysponujemy własnym, bardzo doświadczonym zespołem projektowym. Wśród kolekcji Mebli Krysiak znajdują się m.in. meble rustykalne, meble w stylu śródziemnomorskim czy meble nowoczesne.

 

Rzemiosło i nowoczesna obróbka 

Kunszt i precyzję łączymy z zaawansowanymi technologiami obróbki drewna. Dzięki temu wydobywamy  z drewna naturalne piękno, podkreślając jego unikatową strukturę i usłojenie. Wykorzystujemy wyłącznie szlachetne materiały. Stosujemy tylko ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery. Wytwarzamy solidne, długowieczne meble, wykończone z dbałością o najdrobniejsze detale.

 

Wybierz meble do Twojego domu

W naszej ofercie znajdziesz stylowe i funkcjonalne meble do różnych wnętrz. Na przykład stół do jadalni – również duży rozkładany stół biesiadny, szafy do pokoju dziennego oraz szafy do sypialni,

biurko gabinetowe, komfortowe łóżka, a także wieszak do przedpokoju, półkę wiszącą, lustro, meble z podświetlanymi witrynami, niskie oraz wysokie komody, stolik kawowy, stolik nocny, a nawet winiarkę, bibliotekę i wiele innych.

 

Praktyczne meble z drewna

Każda z naszych kolekcji składa się z kilkudziesięciu różnych mebli, dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach dostosowanych do współczesnych wnętrz i stylu życia. Wybór jest szeroki. Dzięki temu umeblujesz wnętrza zgodnie ze swoim pomysłem i potrzebami. Docenią to również osoby meblujące mieszkanie lub dom od podstaw, którym zależy na spójnej aranżacji.

 

Meble Krysiak w Zamościu znajdziesz w dwóch sklepach partnerskich: 

Zapraszamy do salonów meblowych JAWOR – przy ul. Szczebrzeska 17a oraz przy ul. Legionów 8.

 

Jesteśmy polską, rodzinną firmą. Wysokiej jakości, stylowe meble z drewna wytwarzamy już od 1990 roku. Uznanie ze strony klientów przynosi nam ogromną satysfakcję.