Łomża – sklep meblowy

MEBLUX
ul. Żabia 4
18-400 Łomża
tel.: +48 86 216 02 17

Meble Krysiak – zapraszamy do partnerskiego salonu meblowego w Łomży:

MEBLUX – ul. Żabia 4

 

Jesteśmy polską, rodzinną firmą, producentem stylowych mebli z wysokiej jakości drewna. Działamy nieprzerwanie już od 1990 roku. Z dumą i satysfakcją możemy podkreślić, że przez ten czas zyskaliśmy uznanie klientów.

Umeblujesz u nas swój dom lub mieszkanie

W naszej ofercie znajdziesz na przykład meble do pokoju dziennego takie jak rozkładany stół do jadalni, duży stół z blatem z litego drewna, komplety krzeseł do jadalni, a także komody, szafy, ławy czy stoliki kawowe. Interesują Cię meble do sypialni? Wybierzesz u nas komfortowe łóżko albo bardzo praktyczną szafę (z możliwością samodzielnego doboru liczby i rodzaju skrzydeł drzwiowych), a także szafkę nocną. Proponujemy również meble gabinetowe, jak biurko, oraz meble do przedpokoju, w tym lustro czy przydatny wieszak, a także meble z podświetlanymi witrynami.

W każdej z naszych kolekcji można wybrać kilkadziesiąt różnego rodzaju mebli, dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych. Są to m. in. antyczny dąb, olej naturalny, bursztyn, meble białe dąb postarzany czy białe meble postarzane.

 

Dokładność i staranność przekonują

Kierujemy się wartościami charakterystycznymi dla tradycyjnego rzemiosła. Dlatego nasze meble są wykonane z niezwykłą precyzją, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Wystarczy przyjrzeć się detalom wykończenia – frezom, żłobieniom czy zaokrągleniom, a także dotknąć faktury powierzchni, by przekonać się o wysokiej wartości naszych mebli. Potrafimy wydobyć autentyczny urok naturalnego drewna.

Proponujemy kolekcje zaprojektowane przez nasz zespół doświadczonych designerów. Nasze meble wyróżniają się eleganckimi liniami, bardzo dobrymi proporcjami oraz funkcjonalnością na najwyższym poziomie, co na co dzień odgrywa przecież bardzo istotną rolę. Regularnie wprowadzamy nowości i całkowicie nowe kolekcje.

 

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak w Łomży. Zapraszamy do salonu meblowego MEBLUX!