Gdynia – sklep meblowy

PHU MEBLE
ul. Owsiana 11
81-020 Gdynia
tel.: +48 58 623 62 07

Meble Krysiak – partnerski salon meblowy w Gdyni

PHU MEBLE – ul. Owsiana 11 (Gdynia-Cisowa, dojazd od strony centrum Gdyni ul. Morską; kilkaset metrów od salonu znajduje się również wjazd na Obwodnicę Trójmiasta)

 

Meble Krysiak – polski producent mebli z tradycją sięgającą 1990 roku 

Przez ten czas wypracowaliśmy sobie markę i uznanie wśród klientów, co daje nam ogromną satysfakcję. Od początku pozostajemy firmą rodzinną.

Odkryj nasze kolekcje

Każda z naszych kolekcji (m.in. meble rustykalne, meble w stylu prowansalskim czy meble nowoczesne) składa się z kilkudziesięciu mebli utrzymanych w spójnej stylistyce. Są to meble do salonu, meble do sypialni, meble do przedpokoju lub meble gabinetowe. W naszej ofercie znajdziesz m.in. duży rozkładany stół do jadalni, doskonały na co dzień oraz na rodzinne spotkanie, elegancki stolik kawowy, wygodne łóżko, wysokie lub niskie komody. Interesuje Cię praktyczna i piękna szafa do sypialni? Dodając moduły łatwo dopasujesz wymiary i wygląd szafy do swoich potrzeb.

Stylowe meble z drewna – funkcjonalne i ergonomiczne, solidne oraz trwałe

W produkcji mebli wykorzystujemy tylko pierwszorzędne drewno. Wysokiej klasy materiał daje gwarancję jakości i trwałości mebli. Do wykończenia mebli stosujemy wyłącznie ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery, które są zarówno zdrowe, jak i długowieczne.

Jesteśmy przekonani, że dobrze zaprojektowane i wykonane meble z drewna są ponadczasowe i odnajdują się właściwie w każdym stylu aranżacji wnętrz.

Poznaj nasz design

Każda kolekcja Mebli Krysiak jest autorskim dziełem naszych projektantów. Potrafią połączyć efektowne detale z eleganckimi liniami i klasycznymi proporcjami. Stale wprowadzamy do oferty nowe kolekcje.

Jakość z charakterem

Jesteśmy wierni wartościom i zasadom tradycyjnego rzemiosła. Meble wytwarzamy z najwyższą dokładnością, starannie i cierpliwie dopracowując każdy detal. Z takim podejściem łączymy nowoczesne, zaawansowane metody i technologie obróbki drewna. Poza tym, wykorzystujemy tylko wybrane, wysokiej jakości drewno.

Wszystko to sprawia, że potrafimy wydobyć z drewna piękno zapisane w jego naturalnej strukturze, a każdy nasz mebel jest niepowtarzalny. Naszym klientom możemy zaoferować meble bardzo trwałe i z charakterem, które cieszą pięknym wyglądem i funkcjonalnością. Przy właściwej pielęgnacji i konserwacji nie tracą swego naturalnego wdzięku przez długie lata.

Odkryj paletę kolorów

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobór odpowiedniej kolorystyki mebli. Dlatego przygotowaliśmy ciekawy wybór. Dostępne są kolory takie jak: dąb antyczny, olej naturalny, bursztyn oraz meble białe. Stosujemy również specjalistyczne sposoby wykończenia, jak na przykład innowacyjną technikę postarzania mebli. Dzięki temu możemy naszym klientom zaproponować również meble białe oraz w kolorze dąb postarzany.

 

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować naszym klientom stylowe, zdrowe i trwałe meble z drewna. Zapoznaj się z naszymi kolekcjami. Zapraszamy do salonu meblowego PHU MEBLE w Gdyni!