Nowy Targ – sklep meblowy

JĘDRUŚ
ul. Szaflarska 168
34-400 Nowy Targ
tel.: +48 18 264 07 52

Meble Krysiak – partnerski salon meblowy w Nowym Targu:

JĘDRUŚ – ul. Szaflarska 168

 

Wybierz meble z charakterem

Jesteśmy polską, rodzinną firmą. Działamy nieprzerwanie już od 1990 roku. Jesteśmy dumni, że przez ten czas zyskaliśmy uznanie i zaufanie klientów.

Ponadczasowe wzornictwo, wysoka jakość wykończenia

Rzemieślniczą dokładność i staranność efektywnie łączymy z nowoczesnymi technologiami. Korzystamy tylko z wysokiej jakości drewna. Nasze meble są piękne i bardzo trwałe. Co więcej: w naszej ofercie nie ma dwóch takich samych mebli, ponieważ potrafimy wydobyć i zachować naturalne piękno drewna. Wystarczy przyjrzeć się powierzchni mebli i dokładnie dopracowanym detalom, by się o tym przekonać. Do wykończenia mebli stosujemy tylko zdrowe i ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery.

Każdą kolekcję Mebli Krysiak przygotowują nasi doświadczeni projektanci, dzięki czemu meble są niepowtarzalne, eleganckie i bardzo praktyczne. Funkcjonalność w codziennym użytkowaniu jest dla nas równie ważna jak eleganckie wzornictwo.

Proponujemy meble klasyczne, meble rustykalne, meble w stylu prowansalskim, jak również meble nowoczesne. W każdej kolekcji znajdziesz kilkadziesiąt mebli do różnych pomieszczeń.

 

Umebluj z nami swój dom

W naszej ofercie wybierzesz m.in. meble do jadalni – w tym duży rozkładany stół razem z kompletem stylowych krzeseł, w sam raz np. na rodzinne spotkania. Znajdziesz u nas również szafy do pokoju dziennego, szafy do sypialni, komfortowe łóżka, szafki nocne, wysokie i niskie komody, eleganckie stoliki kawowe, praktyczne ławy, stylowe meble gabinetowe, szafki RTV oraz meble do przedpokoju. Proponujemy też meble z podświetlanymi witrynami oraz meble postarzane (w kolorze białym lub dąb). Paleta wariantów kolorystycznych jest oczywiście jeszcze bogatsza, to m.in.: dąb antyczny, olej naturalny, bursztyn oraz meble białe. Do wyboru są także różne rozmiary mebli.

 

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak. Zapraszamy do salonu meblowego JĘDRUŚ w Nowym Targu!