Puławy – sklep meblowy

JAWOR
ul. Północna 4
24-100 Puławy
tel.: +48 693 693 509

Meble Krysiak – zapraszamy do naszego partnerskiego salonu meblowego w Puławach:

JAWOR – ul. Północna 4 (dojazd dla klientów od ul. Składowej).

 

Piękne meble z drewna w Twoim domu. Z nami umeblujesz pokój dzienny, sypialnię, gabinet i przedpokój. We wnętrzach urządzonych meblami z wysokiej jakości drewna poczujesz się po prostu dobrze.

Dowiedz się, jak rozumiemy wysoką jakość

Nasze meble są wykonane z nadzwyczajną dokładnością i wyróżniają się precyzyjnie dopracowanymi detalami. Z powodzeniem łączymy tradycyjne, mistrzowskie rzemiosło z zaawansowanymi technologiami obróbki. Wykorzystujemy tylko najlepszej klasy drewno. Potrafimy wydobyć i utrwalić jego naturalne piękno.

 

Jakie meble znajdziesz w naszej ofercie? 

Wybierzesz u nas na przykład duży, rozkładany stół do jadalni, razem z kompletem stylowych krzeseł, szafy do sypialni (z możliwością indywidualnego doboru układu i rodzajów skrzydeł drzwiowych), wygodne łóżko do sypialni, komody różnej wielkości i do różnych pomieszczeń, biurko gabinetowe, przyjemny stolik kawowy, ławy albo szafki nocne. Znajdziesz również bibliotekę, winiarkę albo szafkę RTV. W naszych kolekcjach znajdują się także meble z podświetlanymi witrynami.

 

Do wyboru są różne rozmiary i warianty kolorystyczne

Wiemy, że kolorystyka mebli odgrywa pierwszoplanową rolę, ponieważ to ona w znacznej mierze kreuje atmosferę we wnętrzach. Dlatego oferujemy różnorodną paletę wybarwień. To m. in. dąb antyczny, dąb postarzany, olej naturalny, bursztyn, meble białe czy meble białe postarzane (stosujemy innowacyją technikę postarzania mebli).

 

Przyciąga autorskie wzornictwo

Każdą kolekcję opracowuje nasz własny zespół projektantów. Proponujemy meble klasyczne, meble rustykalne, meble w stylu prowansalskim lub meble nowoczesne. Każda kolekcja charakteryzuje się eleganckimi liniami, doskonale dobranymi proporcjami oraz funkcjonalnością na najwyższym poziomie.

 

Bardzo szeroki wachlarz modeli i wariantów mebli dostępnych w naszych kolekcjach sprawia, że łatwo umeblujesz wnętrza zgodnie z własnymi potrzebami i pomysłem na aranżację.

 

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak i wybierz wysokiej jakości meble do jadalni, meble do sypialni, meble gabinetowe czy meble do przedpokoju. Odwiedź JAWOR – nasz partnerski salon meblowy w Puławach!