Częstochowa – sklep meblowy

Makao
ul. Św. Jadwigi 20
42-200 Częstochowa
tel.: +48 607 617 111

Bajor
ul. Ciasna 4/8
42-200 Częstochowa
tel.:+48 78 171 76 71

Mebloo
ul.Jagielońska 28
42-216 Częstochowa
tel.: 34 333 51 38

Meble Krysiak – polska firma rodzinna. Producent wysokiej jakości mebli z drewna już od 1990 roku.

 

Zapraszamy do partnerskiego salonu meblowego w Częstochowie:

MAKAO – ul. Św. Jadwigi 20
Bajor – ul Ciasna 4/8

 

Wybierając meble z naszych kolekcji, urządzisz jadalnią lub pokój dzienny, sypialnię, a także gabinet czy przedpokój.

Proponujemy stylowe kolekcje – meble klasyczne, meble rustykalne, meble w stylu prowansalskim lub śródziemnomorskim, meble w stylu retro, jak również meble nowoczesne, z minimalistycznym designem.

Inne salony z meblami Krysiak w województwie

Wysokiej jakości meble z drewna w Twoim domu

Oferujemy szeroki wybór mebli, w tym: szafy do pokoju dziennego, stół do jadalni, biurko gabinetowe, komfortowe łóżka do sypialni, szafy do sypialni, a także meble do przedpokoju oraz winiarkę, bibliotekę, różnego rodzaju komody, stoliki kawowe, ławy czy meble z podświetlanymi witrynami.

Nasze kolekcje składają się z szerokiej gamy modeli. Dostępne są meble w różnych rozmiarach, zaprojektowanych z myślą o współczesnych wnętrzach, a także w różnorodnej i ciekawej kolorystyce, jak np. dąb antyczny, bursztyn, olej naturalny, a także meble białe. Do wyboru są również meble białe postarzane oraz w kolorze dąb postarzany (stosujemy innowacyjną technikę postarzania mebli).

 

Kierujemy się zasadami tradycyjnego rzemiosła

Starannie wykończone powierzchnie oraz precyzyjnie dopracowane detale to nasz znak rozpoznawczy. Ze starannością, dokładnością, cierpliwością i doświadczeniem, charakterystycznymi dla najlepszego rzemiosła, łączymy nowoczesne technologie, zapewniające  jeszcze wyższą precyzję produkcji.

Każdy nasz meble jest niepowtarzalny i nie ma w tym stwierdzeniu ani słowa przesady. Dzięki naszym sposobom, metodom i technologiom produkcji, potrafimy wydobyć i zachować elementy oraz akcenty pokazujące autentyczną historię drewna, z którego powstał dany mebel.

Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy materiały. Do wykończenia mebli stosujemy tylko ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery. Wybieramy przy tym materiały najsolidniejsze i najpewniejsze.

 

Poznaj wzornictwo na naszych zasadach

Dysponujemy własnym zespołem doświadczonych projektantów, którzy opracowują każdą kolekcję Mebli Krysiak. Niezależnie od stylu danej kolekcji, nasz design wyróżnia harmonijne połączenie klasycznych proporcji i eleganckich linii z funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Regularnie wprowadzamy do oferty nowe kolekcje. Jesteśmy przekonani, że dobrze zaprojektowane i wykonane meble z drewna są ponadczasowe i doskonale odnajdują się właściwie w każdym stylu aranżacji wnętrz.

 

Meble Krysiak. Marka już od trzech dekad

Ponadczasowy desing, wysoka jakość wykonania, funkcjonalność na najwyższym poziomie oraz trwałość – to zasady, którymi się kierujemy wytwarzając nasze meble. Jesteśmy dumni, że stale zyskujemy zaufanie i uznanie nowych klientów.

 

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak i wybierz wysokiej jakości meble do jadalni, meble do sypialni, meble gabinetowe czy meble do przedpokoju. Odwiedź MAKAO – nasz partnerski salon meblowy w Częstochowie!