Toruń – sklep meblowy

VIWA MEBEL
ul. Szosa Lubicka 173
87-100 Toruń
tel.: +48 56 623 58 28

Galeria wnętrz AMC

Salon GALA I piętro
ul. Lelewela 33
87-100 Toruń
tel.: +48 791 705 729

 

Meble Krysiak – współpracujemy z dwoma partnerskimi salonami meblowymi w Toruniu

Galeria wnętrz AMC, Salon GALA I piętro – ul. Lelewela 33

VIWA MEBEL – ul. Szosa Lubicka 173

 

Jesteśmy polską firmą rodzinną. Działamy już od 1990 roku – mamy ogromne doświadczenie w produkcji pięknych i funkcjonalnych mebli z drewna. Pozostajemy wierni swoim zasadom, które doskonale się sprawdziły: najważniejsze są dla nas dopracowany design oraz jakość wykonania mebli. Uznanie ze strony klientów przynosi nam największą satysfakcję.

W obu wskazanych salonach obejrzysz nasze meble do pokoju dziennego, meble do sypialni, meble gabinetowe oraz meble do przedpokoju.

Inne salony z meblami Krysiak w województwie

Wysoka jakość, ciekawe wzornictwo

Meble wykonujemy tylko z pierwszorzędnych materiałów. To gwarancja trwałości mebli oraz ich wartości estetycznej. Kolekcje Mebli Krysiak opracowuje zespół naszych doświadczonych projektantów, dbających o każdy szczegół, praktyczne rozwiązania oraz eleganckie linie. Proponujemy m.in. meble rustykalne, meble w stylu prowansalskim, meble klasyczne w formie oraz meble nowoczesne i minimalistyczne. Regularnie wprowadzamy do naszej oferty nowości, w tym nowe kolekcje.

 

Jakie meble znajdziesz w ofercie Mebli Krysiak?

To na przykład duży, rozkładany stół biesiadny, razem z kompletem stylowych krzeseł, wysokie lub niskie komody do pokoju dziennego, elegancki stolik kawowy, komfortowe łóżko, szafka nocna albo praktyczna szafa do sypialni (liczbę, kolorystkę i rodzaj skrzydeł drzwiowych można wybrać samodzielnie). Oferujemy również meble takie jak praktyczne biurko, winiarka, biblioteka czy szafka RTV, a także przydatne dodatki takie jak wieszak do przedpokoju, wisząca półka albo lustro.

Bogaty wybór modeli pozwala umeblować w spójny sposób różne wnętrza, zgodnie z indywidualnym pomysłem i potrzebami. Pomaga w tym fakt, że proponujemy też różnorodne warianty kolorystyczne mebli, to m.in.: antyczny dąb, olej naturalny, bursztyn czy meble białe. Wykorzystujemy również specjalistyczną technikę postarzania mebli, co pozwala nam uzyskać dodatkowe warianty kolorystyczne: biały postarzany oraz dąb postarzany. Rozmiary mebli są dostosowane do współczesnych wnętrz, co również ułatwia klientom umeblowanie domu lub mieszkania zgodnie ze swoimi potrzebami.

 

Łączymy tradycyjne rzemiosło i nowoczesność

Meble wytwarzamy z najwyższą starannością i dokładnością, skrupulatnie i cierpliwie dopracowując najdrobniejsze detale. Z takim podejściem, charakterystycznym dla tradycyjnej manufaktury, łączymy nowoczesne, zaawansowane technologie obróbki drewna. Przynosi to efekt w postaci mebli, które swoim pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością cieszą naszych klientów przez długie lata, przy właściwej pielęgnacji i konserwacji nie tracąc swego naturalnego wdzięku.

Warto pamiętać, że drewno jest materiałem zdrowym i stwarza we wnętrzach dobrą atmosferę. Dlatego do wykończenia mebli stosujemy wyłącznie ekologiczne, przyjazne dla zdrowia użytkowników woski, bejce, oleje i lakiery.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy do salonów meblowych PRESTIGE MEBLE oraz  VIWA MEBEL w Toruniu!