Słupsk – sklep meblowy

PLUCIŃSKA
ul. Poznańska 98 lok. 99
76-200 Słupsk
tel.: +48 59 841 49 66

Meble Krysiak. Odwiedź nasz partnerski salon meblowy w Słupsku:

PLUCIŃSKA – ul. Poznańska 98 lok. 99

 

Z nami umeblujesz pokój dzienny, sypialnię, gabinet i przedpokój. Oferujemy stylowe kolekcje, gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, dbamy o funkcjonalne rozwiązania.

Piękne meble z drewna w Twoim domu

Proponujemy meble w dużej liczbie modeli oraz w różnych rozmiarach, dobrze dopasowanych do współczesnych wnętrz, jak również ciekawą paletę wybarwień. Dzięki temu można łatwo umeblować zarówno mały pokój dzienny, jak i salon o dużej powierzchni. Znajdziesz u nas m.in. meble do przedpokoju, wąskiego lub większego, meble gabinetowe oraz meble do sypialni o różnych powierzchniach.

Szafy mają budowę modułową, czyli można samodzielnie wybrać liczbę i rodzaj skrzydeł drzwiowych (ich układ jest dowolny). Dzięki temu łatwo dopasować rozmiary szafy do powierzchni, jaką mamy do dyspozycji, a także do wyglądu, na którym nam zależy. Wybierzesz u nas m.in. szafy do sypialni oraz szafy do pokoju dziennego.

Wśród naszych kolekcji znajdziesz również stół do jadalni, mebel niezbędny w każdym domu. Możesz wybrać stół z jedną lub większą liczbą wkładek, umożliwiających jego rozłożenie stosownie do okoliczności. Dzięki temu, z kompaktowego na co dzień stołu, wygodnego i niezajmującego zbyt wiele miejsca, po rozłożeniu uzyskamy stół biesiadny, doskonały na rodzinne spotkania.

 

Jakość stawiamy zawsze na pierwszym miejscu

Wystarczy dokładnie przyjrzeć się detalom i dotknąć powierzchni naszych mebli, by przekonać się o bardzo wysokiej jakości ich wykończenia. Nasz standard produkcji polega na połączeniu rzemieślniczej dokładności i cierpliwości ze zastosowaniem zaawansowanych technologii obróbki drewna. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, gwarantujące znakomite własności, w tym trwałość. Do wykończenia mebli stosujemy wyłącznie ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery.

 

Każdy mebel ma swój własny charakter

Potrafimy wydobyć i utrwalić piękno charakterystyczne dla autentycznego drewna. Każdy nasz mebel jest niepowtarzalny pod względem struktury powierzchni oraz wyglądu, ponieważ jest na nim „zapisana” prawdziwa historia drewna, z którego został wykonany.

 

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

W ofercie Mebli Krysiak znajdują się meble w stylu retro, meble klasyczne, meble w stylu prowansalskim czy meble rustykalne. Proponujemy również wzornictwo minimalistyczne i meble w stylu nowoczesnym.

Dysponujemy własnym zespołem doświadczonych projektantów, którzy opracowują każdą kolekcję Mebli Krysiak. Inspirują się przede wszystkim klasycznymi formami, choć można u nas znaleźć również niekonwencjonalne rozwiązania. Nasze meble wyróżniają się estetyką dopracowaną w każdym detalu oraz eleganckimi liniami. Stale wprowadzamy do oferty nowe kolekcje. Jesteśmy przekonani, że dobrze zaprojektowane i wykonane meble z drewna są ponadczasowe i doskonale odnajdują się właściwie w każdym stylu aranżacji wnętrz.

 

Poznaj kolekcje Mebli Krysiak! Zapraszamy do naszego partnerskiego salonu meblowego w Słupsku.