Warszawa Janki – sklep meblowych

MEBLOO
ul. AL. Krakowska 2
05-090 Janki
tel.: +48 22 331 24 01

Meble Krysiak. Wysokiej jakości meble z drewna już od 1990 roku

Odwiedź nasz partnerski salon meblowy w Jankach pod Warszawą:

MEBLOO – al. Krakowska 2 

 

Proponujemy autorskie, dopracowane w każdym detalu kolekcje. Wybierzesz u nas stylowe meble do jadalni, meble do sypialni, meble gabinetowe oraz meble do przedpokoju.

Jakie meble u nas wybierzesz?

Wśród naszych kolekcji znajdziesz komfortowe łóżko z drewna, praktyczną komodę, szafkę nocną, a także szafy do sypialni (modułowa konstrukcja umożliwia dobór liczby i rodzaju skrzydeł drzwiowych). Wybierzesz również rozkładany stół do jadalni (z wygodną wkładką motylową), razem z kompletem krzeseł, ławy i stoliki nocne, szafki RTV, biurko gabinetowe czy piękny ibardzo przydatny wieszak do przedpokoju.

 

Meble dostępne są w różnych rozmiarach, odpowiednich do współczesnych wnętrz. Do wyboru jest również szeroka paleta kolorystyczna, w tym m.in. dąb antyczny, olej naturalny, bursztyn oraz meble białe. Szeroki wybór modeli i wariantów sprawia, że znajdziesz u nas meble do różnych wnętrz.

 

Jeśli szukasz pięknych i trwałych mebli z drewna, zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak. Zapraszamy do naszego partnerskiego salonu meblowego w Jankach!