Inowrocław – sklep meblowy

SYNAK MEBLE
ul. Andrzeja 15
88-100 Inowrocław
tel.: +48 52 357 50 46

VIWA MEBEL
ul. Metalowców 2
88-100 Inowrocław
tel.: +48 52 356 81 77

Meble Krysiak. Odwiedź nasze partnerskie salony meblowe w Inowrocławiu:

VIWA MEBEL – ul. Metalowców 2

SYNAK MEBLE – ul. Andrzeja 15

 

Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania, najwyższej klasy drewno i autorskie projekty. Możemy zaoferować piękne, długowieczne i funkcjonalne. W stylowy sposób urządzisz z nami pokój dzienny, sypialnię, przedpokój czy gabinet.

Przyciąga autorski design

Oferujemy kompletne kolekcje. Meble klasyczne, meble w stylu prowansalskim, meble rustykalne, jak również meble nowoczesne. Każdą kolekcję opracowują nasi doświadczeni projektanci. Dbają o klasyczne proporcje, eleganckie formy, jak również bardzo praktyczne, sprawdzone rozwiązania.

 

Przekonuje znakomity standard wykonania 

Wytwarzając meble, z powodzeniem łączymy rzemiosło najwyższej próby z nowoczesnymi, zaawansowanymi technologiami obróbki drewna. Dzięki temu potrafimy wydobyć i utrwalić naturalne piękno i unikatową strukturę tego materiału, jak na przykład ciekawe usłojenie oraz inne elementy ukazujące historię drewna. Do produkcji mebli wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały. Do wykończenia mebli stosujemy wyłącznie ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery.

Możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że nasze meble wprowadzają do wnętrz zdrową atmosferę!

 

Wybierz meble do Twoich wnętrz

Każda nasza kolekcja składa się z kilkudziesięciu mebli, dostępnych w różnorodnej kolorystyce i oraz w różnych wariantach. W naszej ofercie znajdziesz m.in. meble do jadalni – w tym na przykład duży rozkładany stół biesiadny, w komplecie ze stylowymi krzesłami, stolik kawowy albo piękną i praktyczną komodę, a także meble z podświetlanymi witrynami.

Urządzisz z nami również swoją wymarzoną sypialnię. Wybierzesz komfortowe łóżko, szafki nocne, wysokie lub niskie komody, jak również stylowe i bardzo praktyczne szafy do sypialni. Szafy z naszych kolekcji mają konstrukcję modułową. To znaczy, że samodzielnie, zgodnie ze swoimi potrzebami i upodobaniami, wybierzesz liczbę i rodzaj skrzydeł drzwiowych (ich układ jest dowolny).

Znajdziesz u nas również meble gabinetowe, w tym praktyczne biurko, oraz meble do przedpokoju, jak np. szafa, wieszak czy lustro. W niektórych kolekcjach proponujemy także meble postarzane (dokładniej: białe meble postarzane oraz dąb postarzany), jak również meble z podświetlanym witrynami.

Wybór kolekcji, modeli i wariantów wybarwienia mebli jest u nas naprawdę szeroki! Dzięki temu swój dom lub mieszanie umeblujesz w jednym stylu, a jednocześnie zgodnie z Twoim pomysłem.

 

Poznaj Meble Krysiak

Ponadczasowy desing, wysoka jakość wykonania, funkcjonalność na najwyższym poziomie oraz trwałość – to zasady, którymi się kierujemy wytwarzając nasze meble. Działamy konsekwentnie już od 1990 roku, pozostając polską firmą rodzinną. Jesteśmy dumni, że stale zyskujemy zaufanie i uznanie nowych klientów.

 

Serdecznie zapraszamy do naszych partnerskich salonów meblowych w Inowrocławiu! Możesz tam osobiście przyjrzeć się naszym meblom, dotknąć ich powierzchni i przekonać się o praktycznych rozwiązaniach.