Lubin – sklep meblowy

MERCUS
ul. Pawia 74
59-300 Lubin
tel.: +48 76 724 82 83

Meble Krysiak – partnerski salon meblowy w Lubinie:

MERCUS – ul. Pawia 74 (dojazd od ul. Stefana Wyszyńskiego)

 

Znajdziesz u nas piękne, funkcjonalne i niezwykle trwałe meble z drewna

Oferujemy zaprojektowane przez nasz zespół, eleganckie kolekcje – meble do jadalni, meble gabinetowe, meble do sypialni oraz meble do przedpokoju.

Wypracowaliśmy wysoki standard produkcji

Działamy z powodzeniem od 1990 roku. Zyskaliśmy uznanie klientów, co jest dla nas największym powodem do dumy. W produkcji mebli wykorzystujemy tylko wysokiej jakości drewno. Rzemieślnicze podejście, cechujące się precyzją i starannością, z powodzeniem łączymy z nowoczesnymi technologiami. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy wydobyć naturalne właściwości i charakter drewna. To sprawia, że każdy mebel w naszej ofercie jest wyjątkowy i ma niepowtarzalny wygląd.

Ogromne znaczenie ma dla nas to, by nasze meble wprowadzały do wnętrz zdrową atmosferę. Dlatego do wykończenia mebli konsekwentnie stosujemy tylko ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery.

 

Umebluj dom według własnego pomysłu

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór modeli i rozmiarów mebli, co pozwoli urządzić każde wnętrze. Docenią to nie tylko osoby meblujące mieszkanie lub dom od podstaw, lecz każdy, komu zależy na spójnej aranżacji. Wybierzesz u nas na przykład rozkładany stół do jadalni, razem z kompletem krzeseł, zgrabny stolik kawowy, praktyczną ławę, szafę do sypialni (modułowa budowa ułatwia dopasowanie szafy do dostępnej powierzchni), komfortowe łóżko, a także biurko, szafkę RTV, wysokie i niskie komody (w tym również komody z podświetlanymi witrynami) oraz wiele innych stylowych mebli oraz przydatnych dodatków takich jak lustra czy wieszaki do przedpokoju.

Do wyboru jest szeroki wachlarz wariantów kolorystycznych mebli. To m. in. dąb antyczny, dąb postarzany, olej naturalny, bursztyn, meble białe czy meble białe postarzane.

 

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak. W Lubinie zapraszamy do salonu meblowego MERCUS!