Legnica – sklep meblowy

MERCUS
ul. Gwiezdna 4
59-220 Legnica
tel.: +48 76 724 82 19

Meble Krysiak – partnerski salon meblowy w Legnicy

MERCUS – ul. Gwiezdna 4

 

Działamy od 1990 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości mebli z drewna. Z powodzeniem łączymy rzemieślniczą dokładność, precyzję i staranność z nowoczesnymi technologiami obróbki drewna. Potrafimy wydobyć jego naturalne piękno, wytworzyć meble solidne i nadzwyczaj trwałe i dopracowane w każdym szczególe. Do wykończenia mebli stosujemy tylko ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery.

Jakie meble znajdziesz w naszej ofercie?

Wybierzesz u nas meble do jadalni, w tym rozkładany stół, ławę lub stolik kawowy, meble do sypialni, jak łóżko, szafa z możliwością wyboru rodzaju i liczby skrzydeł drzwiowych, wysokie lub niskie komody, dopasowane pod względem wymiarów i funkcji do różnych pomieszczeń, a także meble do przedpokoju, w tym na przykład wieszak lub lustro, oraz meble gabinetowe, jak biurko. Wybór jest więc naprawdę szeroki.

 

Zróżnicowana kolorystyka

Oferujemy również wiele ciekawych wariantów kolorystycznych mebli, m.in.: dąb postarzany, olej naturalny, bursztyn czy meble białe. Wykorzystujemy również specjalistyczną technikę postarzania mebli, dzięki czemu możemy zaproponować, w przypadku określonych kolekcji, również wykończenie w kolorach antyczny dąb czy biały postarzany.

 

Ponadczasowe wzornictwo przekonuje

Regularnie wprowadzamy nowe modele mebli oraz nowe kolekcje. Każda z nich jest autorską koncepcją naszego zespołu doświadczonych projektantów. Jakie kolekcje proponujemy? Na przykład meble rustykalne, meble w stylu prowansalskim, meble nowoczesne i minimalistyczne, a także meble klasyczne. Przykładamy dużą wagę do tego, by nasze meble były bardzo praktyczne i w stu procentach spełniały oczekiwania klientów w codziennym użytkowaniu.

Duża liczba modeli mebli dostępnych w każdej kolekcji, a także zróżnicowana kolorystyka i rozmiary sprawiają, że łatwo umeblujesz swój dom i mieszkanie zgodnie z Twoim pomysłem na aranżację.

 

Poznaj ofertę Mebli Krysiak w salonie meblowym MERCUS w Legnicy. Zapraszamy!