Tarnów – sklep meblowy

KERA
ul. Hodowlana 1
33-100 Tarnów
tel.: +48 14 629 30 60

MEBLE TUCHOWSKA
ul. Tuchowska 80
33-100 Tarnów
tel.: +48 14 623 07 01

U JELENIA
ul. Przemysłowa 4
33-100 Tarnów
tel.: +48 533 316 714

KERA
ul. Lwowska 193
33-100 Tarnów
tel.: +48 14 629 96 69

Meble Krysiak – cztery partnerskie salony meblowe w Tarnowie

KERA – ul. Hodowlana 1

KERA – ul. Lwowska 193

U JELENIA – ul. Przemysłowa 4

MEBLE TUCHOWSKA – ul. Tuchowska 80

 

Jesteśmy polskim producentem mebli i firmą rodzinną. Działamy z powodzeniem już od 1990 roku. Znakiem rozpoznawczym Mebli Krysiak jest wysoka jakość materiałów, mistrzowski standard wykończenia oraz wartościowe, ponadczasowe wzornictwo.

Inne salony z meblami Krysiak w województwie

Wybierz wysokiej jakości meble z drewna

Oferujemy m.in. wygodne i praktyczne meble do sypialni: łóżko, komody oraz szafy. Modułowa budowa każdej szafy do sypialni sprawia, że łatwo można dostosować jej rozmiar do powierzchni wnętrza, a rodzaj i liczbę skrzydeł drzwiowych do swoich indywidualnych potrzeb.

W naszej ofercie można znaleźć również drewniane meble do jadalni, stylowe i funkcjonalne. Do wyboru są m.in. stoły do jadalni w zróżnicowanych rozmiarach – od kompaktowych, po duże, rozkładane stoły biesiadne, doskonale sprawdzające się np. przy okazji rodzinnych spotkań. Można  u nas wybrać również komodę do pokoju dziennego, różnego rodzaju ławy albo elegancki stolik kawowy (dostępne są zarówno okrągłe, jak i prostokątne stoliki).

Nasza oferta jest jeszcze szersza. Proponujemy meble do przedpokoju, w tym szafy, komody, wieszak czy lustro, a także meble gabinetowe. Znajdziesz u nas również winiarkę, bibliotekę, szafkę RTV, a także meble z podświetlanymi witrynami.

 

Do wyboru jest bogata gama wariantów kolorystycznych, w tym takich jak: dąb antyczny, olej naturalny, bursztyn oraz meble białe. Stosujemy również innowacyjne sposoby wykończenia, jak na przykład specjalistyczną technikę postarzania mebli. Możemy zaproponować również meble białe postarzane oraz w kolorze dąb postarzany. Kolekcje utrzymane w takiej kolorystyce cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

 

Poznaj kolekcje Mebli Krysiak

Dysponujemy własnym zespołem bardzo doświadczonych projektantów. Dlatego każda kolekcja Mebli Krysiak jest naszym autorskim dziełem. Wyróżnia się eleganckim wzornictwem oraz funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Stale wprowadzamy do naszej oferty nowości.

 

Łączymy rzemiosło z nowoczesnością

Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom wyjątkowe meble, wyróżniające się starannie wykończonymi powierzchniami oraz dokładnie dopracowanymi detalami. Zaawansowane, niezwykle precyzyjne technologie umiejętnie łączymy ze sztuką charakterystyczną dla tradycyjnego, wysokiej klasy rzemiosła.

Meble wytwarzamy wyłącznie z pierwszorzędnego drewna. Doświadczenie i umiejętności naszych specjalistów pozwalają wydobyć z tego szlachetnego materiału to, co w nim najpiękniejsze i niepowtarzalne. Do wykończenia mebli stosujemy wyłącznie przyjazne dla zdrowia użytkowników woski, bejce, oleje i lakiery. Wybieramy materiały, które są zarówno ekologiczne, jak i długowieczne.

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować klientom meble stylowe, praktyczne w codziennym użytkowaniu i bardzo trwałe.

 

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak w dwóch salonach meblowych KERA oraz U JELENIA i MEBLE TUCHOWSKA w Tarnowie. Zapraszamy!