Chełm – sklep meblowy

HEBAN ELITE
ul. Chemiczna 15
22-100 Chełm
tel.: +48 82 565 26 81

Meble Krysiak – odwiedź nasz partnerski salon meblowy w Chełmie:

HEBAN ELITE – ul. Chemiczna 15

Jesteśmy polską, rodzinną firmą. Działamy od 1990 roku – mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości mebli z drewna. Przez ten czas zyskaliśmy zaufanie i uznanie wielu klientów.

Umebluj z nami swój dom

W naszej ofercie znajdziesz meble do jadalni, m.in.: duży rozkładany stół, wraz z kompletem krzeseł, stolik kawowy, a także różnego rodzaju ławy.

Wybierzesz również meble do sypialni, w tym praktyczną szafę, komfortowe łóżko czy szafkę nocną, jak również meble do przedpokoju oraz meble gabinetowe. W naszej ofercie znajdują się też szafki RTV, winiarki oraz meble z podświetlanymi witrynami.

Proponujemy spójne, stylowe kolekcje z meblami w różnych wariantach kolorystycznych, w tym: dąb antyczny, olej naturalny, bursztyn, meble białe, jak również meble białe postarzane oraz dąb postarzany. Meble dostępne są w rozmiarach dobrze dopasowanych do współczesnych wnętrz.  Duży wybór sprawia, że w spójny sposób, a przy tym w zgodzie z własnym pomysłem, umeblujesz różne pomieszczenia swojego domu.

 

Dowiedz się, jak wytwarzamy meble

Rzemieślnicze podejście łączymy z nowoczesnymi technologiami obróbki drewna. Nasze meble są wykonane z nadzwyczajną dokładnością, starannością i dbałością o detale. Meble wytwarzamy tylko z drewna najwyższej klasy.

Wiemy, że zdrowa atmosfera w domowych wnętrzach, w których spędzamy przecież bardzo dużo czasu, to sprawa bardzo ważna. Dlatego do wykończenia mebli stosujemy wyłącznie takie woski, bejce, oleje i lakiery, które są ekologiczne, a jednocześnie wytrzymałe.

Wszystko to sprawia, że możemy zaoferować naszym klientom meble trwałe, piękne, funkcjonalne i zdrowe. Jesteśmy przekonani, że dobrze zaprojektowane i wykonane meble z drewna są ponadczasowe. Wszystkie kolekcje Mebli Krysiak tworzą nasi doświadczeni projektanci. Regularnie wprowadzamy nowe kolekcje i modele mebli.

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak. Zapraszamy do sklepu meblowego HEBAN ELITE w Chełmie!