Rybnik – sklep meblowy

ALEXANDER
ul. Żorska 192
44-203 Rybnik
tel.: +48 32 432 65 00

Sklep Meblowy Daniel Nowrot
ul.Rybnicka 18A
44-207 Rybnik
tel.:32 235 95 87

Meble Krysiak – partnerski salon meblowy w Rybniku

ALEXANDER – ul. Żorska 192
Sklep Meblowy Daniel Nowrot- Rybnicka 18A

 

Wybierz wysokiej jakości meble z drewna. Poznaj stylowe i eleganckie kolekcje, dopracowane w każdym detalu.

Przekonaj się o dokładności i staranności wykonania

Charakterystyczne jest dla nas połączenie rzemieślniczego podejście, jak w tradycyjnej manufakturze, z nowoczesnymi, zaawansowanymi technologiami obróbki drewna. Z powodzeniem działamy już od 1990 roku. Nasze ogromne doświadczenie sprawia, że potrafimy wytworzyć meble piękne, dopracowane w każdym szczególe, jak również bardzo solidne i niezwykle funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

Wykorzystujemy tylko wysokiej klasy materiał, dający gwarancję trwałości i znakomitych właściwości. Naturalne drewno warto wybrać dlatego, że jest to najbardziej przyjazny i najzdrowszy materiał. Zdrowie ma dla nas największe znaczenie, dlatego do wykończenia naszych mebli stosujemy wyłącznie ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery.

 

Szeroki wybór modeli i kolorystyki

Znajdziesz u nas meble do pokoju dziennego – np. rozkładany stół biesiadny, krzesła do jadalni, komody, ławy czy stoliki kawowe, meble do sypialni – jak łóżka, szafy czy szafki nocne, jak również meble do przedpokoju, biurko do gabinetu, szafki RTV, winiarkę, bibliotekę oraz wiele innych stylowych mebli.

Zadbaliśmy o duży wybór wariantów kolorystycznych. Są to m.in. dąb antyczny, olej naturalny, bursztyn oraz meble białe. Stosujemy też specjalistyczną, innowacyjną technikę postarzania mebli, dzięki czemu możemy zaoferować również białe meble postarzane czy w kolorze dąb postarzany.

Duży wybór modeli i rozmiarów mebli dostępnych w naszych kolekcjach pozwoli urządzić każde wnętrze. Docenią to nie tylko osoby meblujące mieszkanie lub dom od podstaw. W każdej z naszych kolekcji można znaleźć kilkadziesiąt różnego rodzaju modeli. Co bardzo ważne: dobrze zaprojektowane i wykonane meble z drewna są ponadczasowe.

 

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak w Rybniku. Serdecznie zapraszamy do salonu meblowego ALEXANDER!