Białystok – sklep meblowy

VEGA – MEBLE
ul. Mazowiecka 43A
16-001 Księżyno
tel.: +48 85 663 25 18

AMS
ul. Marczukowska 31
15-724 Białystok
tel.: +48 85 667 00 00

MADOM
ul. Św. Rocha 21
15-879 Białystok
tel.: +48 85 746 01 93

Meble Krysiak. Odwiedź nasze partnerskie salony meblowe w Białymstoku. Znajdziesz je w trzech lokalizacjach:

AMS – ul. Marczukowska 31 (tuż obok skrzyżowania z ul. Hetmańską; osiedle Słoneczny Stok)

MADOM – ul. Św. Rocha 21 (centrum, nieopodal skrzyżowania z ul. Bohaterów Monte Cassino)

VEGA – MEBLE – ul. Mazowiecka 43A (Białystok/Księżyno; dojazd od strony Białegostoku drogą nr 678 w kierunku na Wysokie Mazowieckie)

Poznaj Meble Krysiak

Dbamy o niepowtarzalne, eleganckie wzornictwo oraz o najwyższą jakość wykończenia. Nasze standardy pozostają zgodne ze sztuką tradycyjnego rzemiosła. Działamy już od 1990 roku, pozostając polską firmą rodzinną.

 

Odkryj piękne meble z drewna

Z nami w spójny i stylowy sposób umeblujesz pokój dzienny, sypialnię, gabinet czy przedpokój. Jeśli szukasz eleganckich i trwałych mebli z drewna, zapoznaj się z naszą ofertą.

 

Znajdziesz u nas meble do Twoich wnętrz

Nasza oferta jest bogata i bardzo różnorodna. Każda nasza kolekcja składa się z kilkudziesięciu mebli, dostępnych w różnych wariantach. Jakie meble u nas wybierzesz? Wśród naszych kolekcji znajdziesz m.in. stół do pokoju dziennego, mebel niezbędny w każdym domu. Możesz wybrać stół z jedną lub większą liczbą wkładek, umożliwiających jego rozłożenie stosownie do okoliczności. Dzięki temu, z kompaktowego na co dzień stołu, wygodnego i niezajmującego zbyt wiele miejsca, po rozłożeniu uzyskamy stół biesiadny, doskonały na przykład przy okazji rodzinnych spotkań w większym gronie. Proponujemy również inne meble do pokoju dziennego, jak zgrabny stolik kawowy, a także różnego rodzaju ławy czy krzesła do jadalni.

Znajdziesz u nas również meble do sypialni, dostępne w spójnych, interesujących kolekcjach, zaprojektowanych z myślą o znakomitej estetyce oraz komforcie użytkowania na co dzień. Dzięki temu urządzisz z nami również swoją wymarzoną sypialnię. Wybierzesz komfortowe łóżko, jak również stylowe i bardzo praktyczne szafy do sypialni. Znajdziesz też u nas meble takie jak szafka nocna albo komoda do sypialni.

Co ważne dla wielu klientów, szafy z naszych kolekcji mają konstrukcję modułową. To znaczy, że samodzielnie, zgodnie ze swoimi potrzebami i upodobaniami, wybierzesz liczbę i rodzaj skrzydeł drzwiowych (ich układ jest dowolny).

Komody są u nas dostępne w kilkudziesięciu różnych rozmiarach i wariantach, a wybierzesz u nas także meble gabinetowe, w tym praktyczne biurko, oraz meble do przedpokoju, jak np. szafa, wieszak czy lustro. W niektórych kolekcjach proponujemy także meble z podświetlanym witrynami.

Wybór kolekcji, modeli i wariantów wybarwienia mebli jest u nas naprawdę szeroki! Dzięki temu swój dom lub mieszanie umeblujesz w jednym stylu, a jednocześnie zgodnie z Twoim pomysłem.

 

Wybierz kolor najlepszy dla Ciebie

Wiemy, że kolorystka ma duży wpływ na samopoczucie we wnętrzach, ponieważ to od niej w znacznej mierze zależy atmosfera. Dlatego kolor mebli powinien być odpowiednio dobrany. Proponujemy ciekawą paletę wybarwień, w tym na przykład: dąb antyczny, meble białe, bursztyn czy olej naturalny. Wybierzesz u nas zarówno meble z jasnego drewna, jak i meble z ciemnego drewna.

Wykorzystujemy również specjalistyczne sposoby wykończenia, jak na przykład innowacyjną technikę postarzania mebli, która daje unikatowy efekt estetyczny i cieszy się coraz większą popularnością. Proponujemy np. białe meble postarzane oraz w kolorze dąb postarzany.

 

Dowiedz się, jak wytwarzamy meble

Nasze meble są wykonane z rzemieślniczą precyzją i dokładnością. Przekonują kunsztownymi detalami jak frezy, wycięcia, żłobienia czy kształty owalne. Dzięki takiemu podejściu potrafimy również wydobyć niepowtarzalne piękno naturalnego drewna. Wysokie standardy produkcji, precyzyjne wykończenie i szlachetny materiał sprawiają, że każdy nasz mebel jest niepowtarzalny pod względem struktury powierzchni oraz wyglądu.

Najwyższej klasy materiały gwarantują również długowieczność mebli. Przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji przez wiele lat będą cieszyć domowników i przyciągać uwagę gości.

Do wykończenia mebli stosujemy tylko ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery. Wybieramy przy tym materiały najbardziej trwałe i już dobrze sprawdzone.

 

Autorski design to nasz atut

Znakomite wzornictwo to mocny element naszej marki. Kolekcje Mebli Krysiak charakteryzują się eleganckimi liniami, doskonale dobranymi proporcjami oraz funkcjonalnością na najwyższym poziomie.

Każdą kolekcję opracowuje nasz własny zespół doświadczonych i kreatywnych projektantów. Potrafią znakomicie wsłuchać się w oczekiwania klientów. Inspirują się klasycznymi proporcjami i eleganckimi liniami, dbając również o to, by nasze meble były bardzo praktyczne również w codziennym użytkowaniu.

Proponujemy różnorodne kolekcje, m.in.: meble klasyczne, meble w stylu prowansalskim, meble minimalistyczne i w stylu nowoczesnym, a także meble rustykalne. Regularnie wprowadzamy do oferty nowości, w tym również całkowicie nowe kolekcje.

 

Wystarczy dokładnie przyjrzeć się detalom i dotknąć powierzchni naszych mebli, by przekonać się o bardzo wysokiej jakości ich wykończenia. 

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak! Serdecznie zapraszamy do naszych partnerskich salonów meblowych w Białymstoku.