Biała Podlaska - sklep meblowy

SAS
ul. Sidorska 2K
21-500 Biała Podlaska
tel.: +48 83 342 60 45

Meble Krysiak – partnerski salon meblowy w Białej-Podlaskiej
Centrum Handlowe SAS – ul. Sidorska 2K

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom meble piękne, zdrowe i solidne, które przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji będą dobrze służyły przez dziesiątki lat.

Proponujemy pełne kolekcje

Każda z nich to dzieło naszych doświadczonych projektantów, którzy inspirują się przede wszystkim klasycznymi, eleganckimi liniami. Nasze meble wyróżniają się harmonijnymi proporcjami i są bardzo funkcjonalne, co się liczy w codziennym użytkowaniu. Stale wprowadzamy do oferty nowe, ciekawe kolekcje. Dobrze zaprojektowane i wykonane meble z drewna są zawsze chętnie wybierane, ponieważ pasują do różnych stylów aranżacji wnętrz.

Jak wytwarzamy meble?

Wypracowaliśmy wysokie standardy produkcji, łączące wartości tradycyjnego rzemiosła z możliwościami zaawansowanych technologii obróbki drewna. Wystarczy przyjrzeć się detalom i dotknąć powierzchni, by przekonać się, jak starannie i z jaką precyzją dopracowane są nasze meble. Do produkcji wykorzystujemy tylko starannie wybrane drewno najwyższej jakości, dające gwarancję długowieczności mebli.

Jakie meble wybierzesz w naszej ofercie?

Znajdziesz u nas meble takie jak wygodne i stylowe łóżka do sypialni, wysokie lub niskie komody (również z podświetlanymi witrynami), wygodne krzesła do jadalni, rozkładane stoły biesiadne, różnego rodzaju ławy, szafy do przedpokoju, szafy do pokoju dziennego, przydatny wieszak do przedpokoju, praktyczne biurko gabinetowe, zgrabna szafka nocna, elegancki stolik kawowy (okrągły lub prostokątny), jak również winiarka, biblioteka, szafka RTV, lustro czy półka wisząca. W każdej z naszych kolekcji proponujemy szeroki wybór kilkudziesięciu modeli mebli oraz ciekawą paletą wariantów kolorystycznych (w tym również meble postarzane).

Działamy już od 1990 roku, pozostając polską, rodzinną firmą. Przez ten czas zyskaliśmy uznanie klientów, co daje nam największą satysfakcję.

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak w Białej Podlaskiej. Serdecznie zapraszamy do salonu meblowego w Centrum Handlowym SAS!