Siedlce – sklep meblowy

EMILIA
ul. Sokołowska 174
08-110 Siedlce
tel.: +48 881 966 884

Meble Krysiak – partnerski salon meblowy w Siedlcach

EMILIA – ul. Sokołowska 174

 

Znajdziesz u nas stylowe, wysokiej jakości meble z drewna

Znajdujemy złoty środek

Wytwarzając meble, łączymy dokładność i staranność, czyli tradycyjne rzemieślnicze wartości, z zaawansowanymi technologiami i metodami obróbki drewna. Wypracowaliśmy znakomite standardy produkcji. Jesteśmy dumni, że nasze podejście znajduje uznanie klientów.

 

Poznaj nasze podejście i standardy produkcji

Wykorzystujemy drewno wyłącznie najwyższej jakości, gwarantujące długowieczność oraz oczekiwane właściwości. Wydobywamy z tego szlachetnego i najbardziej przyjaznego materiału jego autentyczne, naturalne piękno. Wystarczy przyjrzeć się naszym meblom z bliska, żeby przekonać się, że każdy z nich ma  niepowtarzalny, unikatowy charakter.

 

Naszą specjalnością są eleganckie kolekcje 

Każda kolekcja jest dziełem zespołu naszych doświadczonych projektantów. Proponujemy meble rustykalne, meble w stylu vintage, meble w stylu prowansalskim, jak równie z meble nowoczesne. Przykładamy dużą wagę do wysokiej klasy wzornictwa. Stale projektujemy i wprowadzamy do oferty nowe, ciekawe kolekcje.

Nasi projektanci udanie łączą eleganckie linie z funkcjonalnością mebli. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się meblami pięknymi i bardzo praktycznymi w codziennym użytkowaniu.

 

Wybierz meble dla siebie

Proponujemy szeroki wachlarz modeli, ciekawe warianty kolorystyczne, a także zróżnicowane rozmiary mebli. Na przykład szafę do sypialni możesz skonfigurować samodzielnie: zdecyduj, ile potrzebujesz skrzydeł drzwiowych i jakiego rodzaju. Podobnie stół do jadalni można wybrać w różnych rozmiarach (w zależności od modelu), a także z jedną lub większą liczbą wkładem umożliwiających rozkładanie stołu. W naszej ofercie są także krzesła do jadalni, komody, łóżka, meble do przedpokoju czy meble gabinetowe.

 

Meble Krysiak to polska, rodzinna firma, działająca już od 1990 roku.

 

Poznaj ofertę Mebli Krysiak w salonie meblowym EMILIA w Siedlcach. Zapraszamy!