Ełk – sklep meblowy

FASTER
ul. Kilińskiego 11
19-300 Ełk
tel.: +48 87 610 01 17

Meble Krysiak – polski producent wysokiej jakości mebli z drewna

Nasz partnerski salon meblowy w Ełku – FASTER – znajduje się przy ul. Kilińskiego 11

 

Stylowe, trwałe i precyzyjnie wykonane meble z drewna

Oferujemy spójne kolekcje, dopracowane estetycznie oraz pod względem funkcjonalności – meble do sypialni, meble do pokoju dziennego, meble gabinetowe czy meble do przedpokoju.

Inne salony z meblami Krysiak w województwie

Umebluj wnętrza według własnego pomysłu

W naszej ofercie znajdziesz m.in. komfortowe łóżka, szafki nocne oraz szafy do sypialni (z możliwością samodzielnego doboru liczby i rodzaju skrzydeł drzwiowych; ich układ jest dowolny). W spójny sposób umeblujesz sypialnię, jak również inne pomieszczenia w domu.

Wybierzesz u nas np. rozkładany stół do jadalni (również duży stół rozkładany), wysokie lub niskie komody, różnego rodzaju ławy, zgrabne stoliki kawowe, szafkę RTV, jak również meble gabinetowe oraz meble do przedpokoju. W niektórych kolekcjach proponujemy również meble z podświetlanymi witrynami.

 

Meble Krysiak. Marka już od 1990 roku

Nasz standard produkcji charakteryzuje się dokładnością oraz starannością, typowymi dla tradycyjnego rzemiosła, i bazuje na ogromnym doświadczeniu. Wykorzystujemy również nowoczesne technologie obróbki drewna, a wytwarzając meble wybieramy materiały wyłącznie najwyższej klasy, gwarantujące znakomite właściwości oraz długowieczność (przy odpowiedniego pielęgnacji i konserwacji). Do wykończenia stosujemy tylko ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery.

 

Autorski design to nasz atut

Proponujemy stylowe kolekcje – meble rustykalne, meble w stylu prowansalskim, a także meble nowoczesne. Jesteśmy przekonani, że eleganckie linie i klasyczne proporcje to ponadczasowe wzornictwo. To punkt wyjścia dla naszych doświadczonych projektantów. Chcemy wyraźnie podkreślić, że każda kolekcja w ofercie Mebli Krysiak jest projektem autorskim, a przez to niepowtarzalnym. Jesteśmy przekonani, że wartość wysokiej jakości mebli polega na harmonijnym połączeniu stylowej formy z funkcjonalnością.

 

Zapoznaj się z ofertą Mebli Krysiak. Zapraszamy do salonu meblowego FASTER w Ełku!