Sbírka Loft

Loft - Sbírka dokonale splňuje předpoklady stylu podkroví.

Sbírka Sangero

Bezprecedentní harmonie materiálů.

Objevte naši nabídku

Novinka !! Sbírka Granada

Kolekce kombinující rysy klasického stylu dubového nábytku s moderní jednoduchostí a barevnými barvami nábytku.

Karta kolekcji

Loft

Loft - Sbírka dokonale splňuje předpoklady stylu podkroví. Kombinace geometrických forem pevných látek vyrobených výhradně z přírodních kusů dřeva s kovovou základnou vytváří kvintesence stylu podkroví.

Přirozené rysy dřeva, uzlů a hypertrofie byly extrahovány oxidací povrchu, čímž získaly surový, přirozený účinek. Černé hliníkové rámy naplněné oloubením se stejnou barvou a jednoduchými kovovými úchyty, také v černé barvě, jsou účinnou a neobvyklou dekorací podkrovního interiéru. Klima je doplněno teplým světlem kontrastujícím s materiálovou syrovností.

Karta kolekcji

Sangero

Bezprecedentní harmonie materiálů.

Sangero je kolekce, která rozbije poražené vzory s jeho estetikou a vysokým standardem výkonu. Inovativní kombinace pevného dubového dřeva s keramickým dekorem používaným ve sbírce dává nábytku jedinečný vzhled. Elegantní kontrast tmavé výzdoby a teplého dřeva byl zdůrazněn přesnou konstrukcí nábytku. Charakteristické sklony a divize kusů nábytku dávají sbírce moderní styl – vysoce kvalitní skleněné rámy front a držadla přidávají správný styl.

Karta kolekcji

Moreno

Ušlechtilý materiál oblečený v moderní podobě.

Pro lásku k přírodě a její rozmanitosti. Pro lásku k přírodě a její rozmanitosti. Kolekce Moreno byla vytvořena pomocí jedinečné dýhy, ručně vyráběných, ze starých dubů rostoucích v jedinečném mikroklimatu s vysokým obsahem. Stromové stromy několika desítek let ukazují stopy pro uplynutí času – trhliny, hypertrofie, zabarvení, uzly – díky nimž vytvářejí jedinečné vzory a zdůrazňují přirozenou povahu sbírky.

Karta kolekcji

O nás

Jsme inspirováni
krásou přírody.

Naše síla proudí z úcty k lidem
a svět kolem nás, který objevujeme
s neochvějnou fascinací. Chceme se rozdělit
s vámi, co je v nás nejlepší.

Přírodní
krásy

Sklepy meblowe - Meble Krysiak

Już od ponad 30 lat tworzymy meble produkowane z najlepszych, specjalnie wyselekcjonowanych gatunków drewna. Dzięki wyjątkowemu usłojeniu, przebarwieniom i pęknięciom widocznym w przekroju każdego z drzew, nasi klienci mogą cieszyć się z niepowtarzalnych egzemplarzy mebli w zaciszu własnego domu. Wysoki poziom technologiczny w połączeniu z umiejętnościami mistrzów rzemiosła stolarskiego gwarantują unikatowość i precyzyjne wykonanie każdej naszej kolekcji. Jako producent mebli tworzymy z poszanowaniem natury. Zaaranżuj swoją przestrzeń zgodną ze współczesnymi trendami. Wybierz meble, które wyróżniają się oryginalnym wzornictwem. Odwiedź nasz salon meblowy i postaw na siłę natury zamkniętą w wyjątkowych produktach, które zmienią oblicze Twojego domu.

Polski producent mebli - kim jesteśmy?

Meble Krysiak to rodzinna manufaktura, której siła drzemie w naturze. Od samego początku powstania firmy dążymy do niekonwencjonalnych i kreatywnych rozwiązań, których efektem jest stale poszerzające się grono odbiorców. Stały rozwój i dbałość o jakość na wszystkich etapach produkcji sprawiło, że dziś możemy stawiać siebie w gronie producentów o silnej i umocnionej pozycji na rynku. Dynamiczny rozwój firmy przyczynił się do otwarcia wielu salonów meblowych oraz sklepów partnerskich na terenie całego kraju.

Firma meblowa Meble Krysiak jest przedsiębiorstwem, które narodziło się z miłości do natury i wyrosło z idei, której elementarnym założeniem jest synergia człowieka z przyrodą. Fundamentalne dla naszych projektantów jest połączenie natury i pochodzących z niej surowców z komfortem życia. W projektach staramy się stawiać na regularne, symetryczne formy i dbać o maksymalną użyteczność każdego z naszych produktów. Troska o środowisko oraz zdrowie nasze i naszych klientów jest dla nas nadrzędna, dlatego na etapie obróbki drewna sięgamy jedynie po preparaty ekologiczne.

Salon meblowy Meble Krysiak - co znajdziesz w naszych kolekcjach?

Szyk, elegancja, wyrafinowany styl i harmonia materiałów - to wspólny mianownik łączący każdą z naszych kolekcji. Wszystkie zestawy dostępne w ofercie charakteryzują się wyjątkową dla siebie linią, gatunkiem i barwą drewna. W zaciszu naszej pracowni powstają egzemplarze zachowujące piękno naturalnych skaz drzewa, dzięki którym możesz poczuć bliskość przyrody wewnątrz własnych czterech ścian.

W kolekcji Mebli Krysiak znajdziesz klasyczne wzornictwo i ciepły śródziemnomorski styl przywołujący sielski, wiejski klimat i ponadczasową elegancję.

Połączenie szlachetnego drewna z surowymi materiałami, to natomiast domena loftowych i skandynawskich trendów wnętrzarskich. Ciepły kolor drzew i ich naturalne cechy kontrastujące z metalowymi, szklanymi lub ceramicznymi elementami sprawiają, że przestrzeń nabiera nowoczesnego, ponadczasowego stylu. Ten miły dla oka dysonans występujący pomiędzy strukturami i dekorami użytych w produkcji tworzyw doskonale wpisze się w ciemne wnętrza o minimalistycznym charakterze, jak i we wnętrza nowoczesne, w których dużą rolę odgrywają wlewające się do ich środka promienie światła słonecznego.

Odwiedź nasze sklepy meblowe i znajdź produkty dopasowane do Twoich potrzeb:

 

Ile kosztują meble z naturalnego drewna?

Każdy pojedynczy egzemplarz i każda kolekcja wychodząca z naszej pracowni to niepowtarzalna okazja do tego, aby zachować harmonię z przyrodą wewnątrz własnego domu. Piękno natury zamknięte w gotowych projektach Mebli Krysiak sprawi, że poczujesz ich urzekający klimat i ciepło drewna na własnej skórze.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę poszczególnych mebli z dostępnych kolekcji. Cena zależy m.in. od:

  • typu produktu,
  • rodzaju drewna wykorzystanego podczas produkcji,
  • a także od technologii użytej w trakcie jego obróbki.
 

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i odwiedź nas w mediach społecznościowych. Polub profil Facebook i poznaj bliżej kolekcje Mebli Krysiak.

Meble Krysiak - sklepy meblowe, w których poczujesz bliskość z naturą

Z przyrody czerpiemy to, co najlepsze. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy meble, których charakter doskonale komponuje się z zimnymi bądź ciepłymi wnętrzami w stylu industrialnym lub eko. Bez względu na to, która estetyka jest najbliższa Twojemu sercu, pozwól przyrodzie wniknąć w przestrzeń domu, aby móc odczuwać jej obecność każdego dnia. Postaw na unikalny design i oryginalne wzornictwo.

Stwórz przestrzeń zgodną z siłami natury. Poszukaj inspiracji wśród naszych projektów. Doświadcz bliskości otaczającego Cię świata. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się i zapytaj nas o wybrany egzemplarz. Odwiedź nasze firmowe salony mebli i razem zmieńmy oblicze Twojego wnętrza.